Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra 30.04.2017

Relacja UUL’06:
Za nami inauguracja sezonu i pierwszy mecz po ponad rocznej przerwie na Smoczyku! Mobilizację zaczynamy od razu gdy dowiadujemy się o tym, że wstępnie planowany pierwszy pojedynek na Smoku ze Spartą Wrocław został odwołany. Na mieście pojawiają się plakaty i transparenty oraz prowadzimy motywację w sieci i wspólnie ze Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Unia Leszno inaugurujemy akcję #IdeNaUnie. Ostatecznie, na stadionie pojawiło się ok. 14 000 kibiców z czego w młynie zasiadło ponad 500 osób (razem z nami obecna 28 osobowa delegacja Chrobrego Głogów, dzięki za wsparcie!).

Na prezentacji pokazujemy oprawę składającą się z transparentu LESZNO MOIM MIASTEM – UNIA MOIM ŻYCIEM i biało-niebieskich sreberek, która nawiązywała do obchodzonej tego dnia rocznicy 470 lecia istnienia Leszna. Do tego rzucamy serpentyny i konfetti. Przez cały mecz prowadzimy dobry doping, kilka razy poderwany zostaje cały stadion, nie zabrakło również wymiany uprzejmości z kargulami.

Nasz sektor upiększają flagi Ultras Unia Leszno, Alfred Smoczyk, Leszno oraz dwa transparenty – jeden poświęcony obchodzonej rocznicy 470-lecia Leszna, a na drugim znajdowały się życzenia dla naszego Kangura – Leigh Adamsa, który kilka dni temu obchodził urodziny.

Podczas meczu przeprowadzana została zbiórka pieniędzy na oprawę następnych meczów. Wspólnymi siłami udało się zebrać 2804,97 zł oraz 4 €. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Unia Leszno:


Falubaz Zielona Góra:

[g]700[/g]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments