Unia Gniewkowo – Zawisza Bydgoszcz 26.10.2019

Dla Zawiszy wyjazd do Gniewkowa był priorytetem w tej rundzie, biorąc pod uwagę małą do tej pory liczbę wyjazdów i świadomość, że Gniewkowo to mocny FC Elany bez większej mobilizacji na meczu pojawiło się 400 kiboli bydgoskiego Zawiszy. Podczas spotkania prowadzono doping przeplatany z „pozdrowieniami” dla rywala z Torunia. Oprócz standardowego oflagowania pojawił się również transparent „ZAMIAST PISAĆ WYLICZANKĘ WEŹCIE SIĘ ZA CHULIGANKĘ! OŚWIADCZENIE WYDALIŚCIE, POTEM CHUJA ZROBILIŚCIE!”.

W relacji pomeczowej Fordon Szajka opublikował screeny rozmów Elanowców, na co EfcG odpowiedziało. Więcej w relacjach samych zainteresowanych.

 

Wysokiej Klasy Specjalisci ’10:

Za nami jeden z najważniejszych, a zarazem nielicznych wyjazdów w rundzie jesiennej. W sobotę 26.10. Zawisza rozegrał mecz w Gniewkowie, gdzie podobno mieści się najlepszy fan club toruńskich prostytutek. Między innymi z tego powodu w naszych szeregach czuć było spore ciśnienie na to spotkanie. Bez większej mobilizacji na tą wycieczkę udajemy się w liczbie około 400 głów. Ci, którym rzekomo wszyscy odmawiają, uruchamiają swoje kalkulatory i wyliczają, że jednak w tym dniu lepiej dla nich będzie zostać w domach.

[art5]

Na sektorze meldujemy się kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Jednakowy, czarny kolor koszulek i bluz daje bardzo dobry efekt, co widać na zdjęciach. Na początku drugiej połowy na płocie ląduje trans skierowany do toruńskich obsrańców „ZAMIAST PISAĆ WYLICZANKĘ WEŹCIE SIĘ ZA CHULIGANKĘ! OŚWIADCZENIE WYDALIŚCIE, POTEM CHUJA ZROBILIŚCIE!”, przez który pijak- delegat z K-PZPN opóźnia wznowienie spotkania. W 74. minucie nasi piłkarze strzelili jedyną w tym dniu bramkę, dzięki czemu 3 punkty jadą do Bydgoszczy.

[art5]

[art5]

Przez cały mecz prowadzimy dobry doping, przeplatany co jakiś czas uprzejmościami w kierunku miejscowych i ich kochanków z miasta pierników. Droga w obie strony z dużym wahadłem 

 

Fordon Szajka:
Już od dłuższego czasu mecz z Unią Gniewkowo wzbudzał duże zainteresowanie wśród Fordońskiej Szajki, przez to, że wybieramy się do ich podobno najmocniejszego Fc. Zrobiliśmy mobilizacje i z Fordonu lecimy nabitym autokarem dobijając do głównej zbiórki jesteśmy razem w 5 autokarów i kilkanaście aut co daje 400 osób. Mieliśmy nadzieje, że pojawi się wielka młoda i odważna Elana, której oczywiście nie stwierdzono Poniżej załączamy ich rozmowy.

[art5]

 

Nasi piłkarze, w końcu się przełamali i wygrali z unią 0:1 co cieszy podwójnie na wrogim terenie. Po meczu zawijamy do naszego autokaru w wesołą drogę powrotną! ZAWISZA WŁADCY TORUNIA!

 

ELANA TORUŃ – Fan Club Gniewkowo:
Nie mieliśmy nic pisać ale odpowiemy na kilka kłamstw hipokrytów z zawiszy:
1 Zbieramy się samym fc wczesna poranna pora w oczekiwaniu na nieoczekiwanych gości szczególnie z innych fc bydgoskich ochroniarzy lecz oczywiście żadnemu z ich wielkiego fc nie wystarczyło odwagi zreszta tak jak wam bydgoscy chuligani którzy oprócz klaskania i groźnych przyśpiewek nie było stać na nic więcej. My znamy swoje miejsce w szeregu , jeżeli liczyliście ze porwiemy się sami na cała wasza kolumnę to niestety nie jesteśmy głupcami i wiemy jakie mamy możliwości. W dniu meczu działamy sami i jak widać to nie my w ten dzień chuligani łapiemy plecy ganiamy kilka osób od was po mieście wasz kolega rozebrany ucieka pod komendę ale to nic ważne że pospiewaliscie poklaskaliscie brawo !
2 Co do rozmów i waszych screenow , osoba której screeny wstawiliscie to jakiś ciężki łeb z problemami który nie ma nic wspólnego z nami i wy podajecie info ze to stanowisko EfcG ? To nikt znaczący w naszym fc jak chcecie to wstawimy waszych charakternych małolatów ich rozmowy jak wypierali się waszego klubu a potem z wami śpiewają Zawisza aż po kres śmieszne co?
3 To wy tolerujecie ludzi na trybunie u was którzy na codzień balują z funkcjonariuszami chcecie dowody zapraszamy priv każdego z osobna nie jesteśmy wami by wrzucać jakieś brudy w internet.
Jest to nasz ostatni post z tego fp dzięki za te wszystkie lata i za wszystko EfcG

[art5]

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments