Ultrasi Polonii Piła zawieszają działalność

Grupa Ultras Polonia Piła ’09 poinformowała dzisiaj o zawieszeniu swoich działań na stadionie przy ul. Bydgoskiej, jak i poza nim. Więcej w oświadczeniu grupy, które zamieszczamy poniżej.

 

Oświadczenie Grupy UPP’09. W związku z kłopotami organizacyjnymi w naszej grupie, które ciągną się od końcówki poprzedniego sezonu tj. 2018 postanawiamy bezterminowo zawiesić jakiekolwiek działania na stadionie i poza nim. Z pewnością nie tak wielu z nas wyobrażało sobie 10-lecie naszego funkcjonowania… Wpływ na tą decyzję miało wiele czynników. Mamy jednak nadzieję, że znajdą się nowe pokolenia i osoby, które w przyszłości spróbują jeszcze nieco ożywić trybuny stadionu przy ul. Bydgoskiej. Z kibicowskim pozdrowieniem UPP’ 09.

Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła 05.08.2016

[art5]

Ultrasi Polonii są kolejną grupą, która na przestrzeni ostatniego czasu kończy swoją historię. Przypominamy, iż wczoraj 11-letnią historię zakończyli Ultrasi KSZO, więcej TUTAJ. Ponadto w sierpniu działalność zawiesiła grupa Ultras Odra Wodzisław ’08, która co ciekawe również działała przez 11 lat.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments