Ultrasi Falubazu z grupy FNF’02 wracają na trybuny

Oprawy spotkań Falubazu w sezonie 2015 przy W69 znów mają być efektownie i z rozmachem. Na trybuny wraca bowiem grupa FNF`02, która chce przywrócić na stadionie atmosferę z sezonów 2007-2010.

Poniżej przedstawiamy treść oświadczenie wydanego dzisiaj przez grupę:

„Umiłowani w Falubazie!

Jesteście najlepsi! I dlatego na początku bardzo chcemy podziękować wszystkim osobom, które w sezonie 2014 wrzuciły nawet najmniejszą kwotę do puszek oprawowych – to dzięki Wam powstała każda z dziesięciu opraw, w tym największa sektorówka „Fanatycy” , zaprezentowana na Wielkich Derbach Ziemi Lubuskiej.

Każdy z nas ma Falubaz w sercu i od lat wiele dla niego poświęca, ale sezon 2015 pod wieloma względami będzie dla nas przełomowy. Chcemy przywrócić atmosferę z lat świetności, czyli 2007-2010, dlatego w gronie osób najbardziej zaangażowanych w życie kibicowskie podjęliśmy decyzję – na trybuny od 2015 roku wraca grupa FNF’02.

Co prawda, FNF nigdy oficjalnie nie przestał istnieć, natomiast grupa ta przeżyła kryzys w latach 2012-2013, właściwie odpuszczając organizację opraw i wiele aspektów życia kibicowskiego. W 2014 roku kilku młodych chłopaków zrzeszonych pod szyldem „Fanatycy” postanowiło wziąć na siebie ciężar tworzenia opraw i udowodnić, że nawet w niewielkim gronie, za to w gronie, prawdziwych żużlowych zapaleńców, można odnieść sukces. Po ubiegłorocznym sezonie, w gronie owych kilku młodych osób oraz kilku „weteranów” ze starego FNFu, uznaliśmy, że aby możliwy był powrót na najwyższy poziom, musimy działać razem jako sprawdzona marka.

Przez zimę wykonaliśmy tytaniczną pracę, by przygotować się do sezonu 2015 pod względem opraw, a od dwóch tygodni intensywnie szykujemy się do pierwszego meczu, który – mamy nadzieję – pozytywnie zaskoczy zielonogórską publiczność.
Jeżeli zależy Wam na doskonałym wizerunku Falubazu pod względem kibicowskim prosimy – przychodźcie na mecze, wspierajcie oprawy finansowo, a przede wszystkim, dopingujcie drużynę z całych sił! Razem osiągniemy sukces.

I niech tak zostanie, FNF na wieki wieków Amen!

Fanatycy Naszego Falubazu, a.k.a. Falubaz Net F@ns”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments