Ultras Enigma zawiesza działalność

Oświadczenie Ultras Enigma:
Drodzy Poloniści!

Z wielkim trudem przychodzi nam informowanie Was o tym.
Po 12 latach nieprzerwanej działalności w organizacji dnia meczowego przy Konwiktorskiej, jesteśmy zmuszeni do ZAWIESZENIA naszej działalności przy okazji spotkań ligowych na naszym stadionie(oprawy,etc).

Jest to dla nas trudna decyzja, przez te lata były wzloty, były upadki, ale jako ENIGMA staraliśmy się nadawać kolorytu naszym trybunom.

Niestety niektóre osoby z otoczenia Prezesa pewnych spraw nie rozumieją, a My nie zamierzamy się przepychać, przeszkadzać i tłumaczyć o swojej racji.

Chcemy Wam podziękować za wpłaty, wrzucanie do puszki na oprawy.
Ostatnie kilkanaście szalonych dni przygotowań na 105-lecie i poświęcenia masy prywatnego czasu dla naszej Polonii w przygotowaniu poprzednich opraw, po których zawsze dawaliście nam wsparcie, jest warte wielu wyrzeczeń.

Jako ULTRAS ENIGMA NIE KOŃCZYMY działalności, nasza grupa ma się bardzo dobrze, skupimy się na tę chwilę na innych rzeczach, które promują Polonię, naszą Polonię!

Wspierajcie nas w innych akcjach, o których będziemy informować na naszym fb.
Zapraszamy wszystkich na najbliższy mecz u siebie z Odrą Opole, który obejrzymy w roli postronnego widza oraz na bardzo ważny wyjazd do Częstochowy, My będziemy bo byliśmy zawsze!

Dopóki czarna krew w nas płynie, POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!
My tu jeszcze wrócimy!

ULTRAS ENIGMA 04

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments