Ultras Enigma w 2015 roku

Podsumowanie działalności grupy „Ultras Enigma” w minionym roku.

Oprawy

Na meczach w 3 lidze zaprezentowaliśmy sześć opraw, pięć z użyciem pirotechniki.

Polonia – Świt
Na meczu prezentujemy postać fanatyka w kominiarce, do tego transparent: ,,Badź wytrwały i uparty, dumnie reprezentuj barwy”.
Całość podświetlona była ogniami wrocławskimi, stroboskopami oraz świecami dymnymi.

Polonia – Pilica
Mecz Pucharu Polski w okręgu mazowieckim, rozgrywamy na bocznym boisku, na folii przygotowujemy napis ,,Olej smutki, żale i baw się doskonale” w asyście ogni wrocławskich i rac.

Polonia – ŁKS
Na meczu została zaprezentowana oprawa zgodowa z LFN_Ligallo. Składała się ona z transparentu: ,,Distance doesn’t matter when you have a good friend” w barwach Polonii i Ligallo, flag na kijach, sektorówki, kilku strobo.

Polonia – Radomiak
Prezentujemy sektorówkę i transparent z napisem ,,Faceci w czerni”, do tego odpalone zostają czarne świece dymne. Każda osoba z młyna dodatkowo ubrana jest w czarne pelerynki.

Polonia – Warta
Na meczu w nowym sezonie 3 ligi prezentujemy transparent ,,Tu ginęli powstańcy, bohaterowie – nie zapomnij o nich, bo ginęli z myślą o Tobie”, do tego machajki, które symbolizowały liczbę zabitych powstańców na naszym stadionie.

Polonia – ŁKS
Na meczu została zaprezentowana oprawa, która składała się z 200 machajek (Polonii i Sandecji), zgodowej sektorówki i transparentu z napisem ,,Dożywotna przyjaźń”, do tego odpalone zostały stroboskopy i ognie wrocławskie.

Graffiti

– Młodzi Trenujcie
– Polonia Nigdy nie zginie
– Buldog
– Juniorzy na medal
– Od najmłodszych lat
– Polonia z czachą
– Forza KSP
– Anty legia

Inne

1 marca, na dziedzincu klubu powiesiliśmy transparent poświęcony Żołnierzom Wyklętym.

21 sierpnia, po meczu z Wartą z naszej inicjatywy kibice Polonii poszli upamietnić żołnierzy poległych w natarciu na Dworzec Gdański podczas powstania. Na wiadukcie powiesiliśmy transparent i odpaliliśmy pirotechnikę.

23 października, to co dla niektórych wydawało się nie realne stało się faktem. Na trybunie Kamiennej zasiadło ponad 1100 osób! Był to najliczniejszy młyn od czasów ekstraklasy. Udało nam się osiągnąć ten sukces, pomimo dotychczasowych słabych wyników, frekwencji i atmosfery. Rozwieszonych zostało ponad 1000 plakatów zapraszających do młyna, wydrukowanych 5000 ulotek informujących o meczu, które były rozdawane w kasach przed meczem z Oskarem i Kozienicami, powstała specjalnie na to spotkanie strona – wszyscynalks.waw.pl, wysyłaliśmy za pośrednictwem forum jak i poczty setki wiadomości.

28 listopada, na meczu koszykarek prezentujemy oprawę z pirotechniką ,,Piłka, kosz – bez znaczenia – nasza pasja się nie zmienia”.

ULTRAS ENIGMA 04′

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments