Ultra Wisła odpowiedziała Cracovii

Wczoraj kibice Cracovii dodali na swoich social mediach tekst, w którym poinformowali o tym, w jaki sposób sympatycy Białej Gwiazdy rozkminili oprawę Pasów (informowaliśmy o tym TUTAJ). Przed Chwilą Ultra Wisła odpowiedziała kibicom Cracovii, relacja poniżej.

 

Ultra Wisła:

Derby Krakowa, które rozegrano w zeszłym tygodniu były naszym wielkim zwycięstwem zarówno na boisku, jak i na trybunach, chociaż paradoksalnie tam nas zabrakło.

Do dzisiaj ofiary z drugiej strony Błoń mają spory ból dupy związany z rozkminieniem przez nas ich oprawy. Jako najbardziej honorowi i sztywni (umysłowo na pewno) kibice w Polsce zarzucają nam współpracę z ochroną.

Jesteście jedynymi babami, które można rozkminić, więc zamiast prowadzić swego rodzaju gierkę (nie podryw, ***** się nie podrywa) powiemy wam całą prawdę. Wiedzieliśmy o tym co macie zamiar zrobić tydzień przed meczem, bo kolejny raz okazało się, że ktoś z waszych charakternych kolegów nie potrafi utrzymać języka za zębami. Wiedzieliście też to i wy, dlatego wymyśliliście patent z malowaniem na stadionie, aby mieć podkładkę, że straciliście projekt w ten sposób.****** jest dostać któryś raz w cymbał od swojej ekipy za bycie ciężkim nieogarem.

[art5]

 

Na zdjęciach, które wrzucacie teraz do sieci **** widać i taka jest prawda. Na bazie tej fotki nie można było zrobić kontry na Waszą oprawę, a jednak nam się udało. No pomyślcie jeden z drugim dlaczego. Lipa co? No ale to już wasz problem. Graf zrobiony kilka godzin przed meczem na bazie dokładnej znajomości CAŁEGO PROJEKTU miał zablokować oprawę, ale po raz kolejny okazało się, że jesteście pozbawionymi zasad największymi pajacami sceny ultras w Polsce. Dobrze chociaż, że już pieniędzy z puszek nie zap****** i nie piszecie o tym na Facebooku.

Prujecie się o jakieś kontakty z ochroną na bazie rozmowy dwóch przypadkowych gości, jakby zapominając o tym, że Lech skroił „Nieobliczalnych” na pełnej współpracy z ochroną, a o waszych układzikach nie będziemy tutaj wspominać.

To nasz jedyny komentarz w tej sprawie. U was tak samo, choć płyną lata, znów wywieszona przestrzelona szmata! WISŁA PANY!

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments