VII Turniej kibiców Polonii Warszawa 18.09.2022 19 września 2022

Poloniści zorganizowali siódmy turniej kibiców, w którym udział wzięło 12 drużyn. Poza reprezentacjami „Czarnych Koszul”, w turnieju wzięła udział ekipa Sandecji Nowy Sącz.

 

Relacja Polonii Warszawa:

Za nami VII edycja turnieju, która po raz pierwszy została rozegrana na bocznym boisku. W turnieju uczestniczyło 12 drużyn: ULTRAS ENIGMA, Sandecja, Emeriten Gang, Tarchomin, Bielany, Praga, Mokotów, Żoliborz, Targówek, Muranów, Wola oraz FC Iłowo. 9 drużyn wystąpiło w specjalnie przygotowanych koszulkach. Turniej wygrała Enigma pokonując Sandecje 3-1. W meczu o trzecie miejsce, Praga pokonała Mokotów. Przez imprezę przewinęło się ok. 200 osób. Na turnieju obecni byli nasi bracia z Nowego Sącza w 15 osób. Wielkie podziękowania dla wszystkich obecnych. Po turnieju udajemy się na mecz Polonia-Kotwica, na trybunach blisko 3000 osób z dobrym dopingiem.
Na płocie wiszą flagi dzielnicowe oraz grup, które uczestniczyły w turnieju kibiców.

 

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

Na wczorajszym turnieju w Warszawie jesteśmy obecni w 15 osób, zmagania piłkarskie kończymy ze srebrnymi medalami w finale przegrywając z Ultras Enigma. Po turnieju zostajemy na meczu Polonii z Kotwica Kołobrzeg, który kończy się wynikiem 1-1. Dzięki za zajebista gościnę!