Turniej z okazji X-lecia Dywizjonistów z Wolborza 25.05.2019 31 maja 2019

W turnieju organizowanym przez Dywizjonistów wzięło udział 21 zespołów podzielonych na 4 grupy, przez turniej przewinęło się prawie pół tysiąca kibiców. Całe zawody wygrał FC Stryków, który w finale pokonał Rokiciny.

 

Dywizjoniści:
W minioną sobotę, odbył się Turniej z okazji X-lecia naszego FC. W zmaganiach piłkarskich udział wzięło 21 zespołów podzielonych na 4 grupy:

GRUPA A:TUSZYN, SULEJÓW, RAWA MAZ., WIELUŃ, PRZEDBÓRZ, ŁOWICZ

GRUPA B:SIERADZ, KKS KALISZ, ROKICINY, UNIA OŚWIĘCIM, STRYKÓW

GRUPA C:ELANA TORUŃ (Ekipa zza Wisły), TOMASZÓW MAZOWIECKI, BĘDKÓW, OPOCZNO, DYWIZJONIŚCI

GRUPA D:ZELÓW, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, ŻYRARDÓW / SOCHACZEW, MŁODZI DYWIZJONIŚCI, ŚRÓDMIEŚCIE

Cały Turniej wygrał FC Stryków ( Wielkie gratulacje Panowie ! ), który w finale pokonał Rokiciny. Z kolei trzecie miejsce przypadło ekipie z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy uporali się z Elaną Toruń. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia świętowali z nami. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla ekip, które pokonały kawał drogi, aby być z nami! Unia , Elana i KKS Kalisz DZIENA PANOWIE! Jak już to jest w zwyczaju, zaraz po Turnieju, impreza przeniosła się w plener gdzie bawiliśmy się niemal do białego rana.

WOLBÓRZ ZNACZY WIDZEW !

 

EZW – Ekipa Zza Wisły:
W sobotę 25 maja korzystamy z zaproszenia Widzewiaków z FC Wolbórz i bierzemy udział w turnieju z okazji 10 lecia istnienia ich Fan Clubu. W rozgrywkach udział wzięły 22 zespoły. W fazie grupowej remisujemy 3 spotkania oraz jedno wygrywamy, co wystarcza do zajęcia drugiej lokaty i awansu do ćwierćfinału.

Wygrywamy go po rzutach w karnych, jednakże w półfinale ponownie dochodzi do konkursu jedenastek, w którym to schodzimy z boiska jako pokonani. Idąc za ciosem przegrywamy także spotkanie o 3 miejsce, zajmując ostatecznie 4 lokatę. W ciągu całego turnieju panowała doskonała atmosfera a tuż po nim udaliśmy się na zorganizowaną biesiadę na wynajętych domkach, gdzie to umacnialiśmy więzi z Widzewiakami, Kakaesiakami oraz Unią Oświęcim.

Wielkie podziękowania za zaproszenie i znakomitą gościnę należą się szczególnie Dywizjonistom, ogromny szacunek! 

 

Kakaesiacy:
W sobotę korzystając z okazji że nasz zespół pauzował w lidze , wybieramy się skromną delegacją w 2 autka młodego składu na turniej do Wolborza zorganizowany przez miejscowy FC Widzewa z okazji 10-lecia działalności. Z aspektów sportowych to nie wychodzimy z grupy ale nie to było w tym dniu najważniejsze. 

Pogoda w tym dniu sprzyjała do integracji więc po turnieju takowa nastąpiła z przyjaciółmi z Elany, Widzewa oraz chłopakami z Unii Oświęcim , których z tego miejsca pozdrawiamy , tak jak i oczywiście braci z Torunia oraz chłopaków z Wolborza którym dziękujemy za zaproszenie i gościnę i życzymy kolejnych lat i jubileuszy na kibicowskim szlaku.

 

Kibice Unii Oświęcim:
Wczoraj w 11 osób młodego składu, jesteśmy obecni na turnieju Widzewa w Wolborzu. Jeżeli chodzi o rozgrywki piłkarskie to nie wychodzimy z grupy, przegrywając 4 mecze i 1 remisując. Jednak tego dnia nie liczyły się dla Nas wyniki a zajebista zabawa. Po turnieju chłopaki z Wolborza zabierają nas na integracje, gdzie bawimy się z Widzewiakami i KKSem Kalisz. Dziękujemy za kozacką gościnę!!!