Turniej na 40-lecie Górnika Łęczna 20.07.2019 25 lipca 2019

W minioną sobotę kibice Górnika Łęczna zorganizowali turniej wewnętrzny połączony z piknikiem rodzinnym z okazji 40-lecia Wielkiego Górnika. Więcej w obszernej relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja Górnika Łęczna:

Turniej wewnętrzny połączony z piknikiem rodzinnym z okazji 40-lecia Wielkiego Górnika został organizowany na tydzień przed startem sezonu 2019/2020. Do organizacji wydarzenia włączył się również klub udostępniając obiekty, zapewniając złoty trunek do picia oraz dodatkowo urządzając prezentację zawodników przed nowym sezonem.

Z imprezą startujemy od godziny 10.00. Na przybyłych za trybunę C czekało wiele atrakcji. Szczególnie dzieci nie mogły narzekać na nudę. Kilka dmuchanych zjeżdżalni, bańki mydlane, wata cukrowa, lody włoskie czy trening z trenerami Akademi Górnika na głównej płycie stadionu to wszystko czekało na najmłodszych całkowicie bezpłatnie.

 

Starsze pokolenie mogło częstować się darmową kiełbasą/karkówką, popijając złocistą Perełkę. Równocześnie rozgrywany był turniej w którym wzięło udział 8 drużyn. Każde spotkanie drużyn poprzedzała rywalizacja w przeciąganiu liny.

Kolejną rywalizacją sportową było wyciskanie połowy masy ciała na ławce poziomej. W rywalizacji wzięło udział 22 osoby a zwycięzca wykonał 85 powtórzeń sztangą o wadze 46kg , 2 miejsce 82×47,5kg, 3 miejsce 72×42,5kg.

 

O godzinie 18 większość osób przeniosła się na trybunę C, a na murawie rozpoczęła się prezentacja pierwszego zespołu Górnika. Na płocie zawisły dwa płótna WGW oraz Górnik Łęczna wcześnie zdobiące boisko na którym rozgrywano turniej. Dodatkowo na płocie zawisł transparent z hasłem: „Od Was zależy czy zapłonie glorii świeca”, następnie odpalono race i w asyście fanatycznego dopingu wykonano pamiątkowe zdjęcie z piłkarzami.

 

Po prezentacji przyszedł czas na finał pomiędzy ekipami LTZ a Wapirowem, któremu baczne przyglądali się piłkarze zielono-czarnych. Zwycięscy z LTZ swoje nagrody w postaci szali sprezentowali dzieciakom z Akademii Górnika! NIECH BĘDZIE POCHWALONY WIELKI GÓRNIK! 

 

zobacz również zdjęcia z turnieju:

 

relacja: gornik-leczna.com