Turniej kibiców Górnika Wałbrzych – Albiceleste Cup II 17.07.2021 21 lipca 2021

W minioną sobotę odbył się „Albiceleste Cup II”, czyli turniej zorganizowany przez kibiców Górnika Wałbrzych, przez który przewinęło się kilkaset osób. Oprócz drużyn gospodarzy, pojawili się również sympatycy bydgoskiego Zawiszy, GKS-u Tychy i Polonii Świdnica.

 

Wałbrzyski Górnik:

W miniony weekend odbył się turniej kibiców Górnika Wałbrzych „Albiceleste Cup II”, w którym udział wzięło 16 drużyn. Poza drużynami z dzielnic i FC Górnika zagrali Zawisza Bydgoszcz, GKS Tychy i Polonia Świdnica, dziękujemy za przybycie!

Pierwsze miejsce zajął Biały Kamień, drugi był Joker a na trzecim miejscu Podgórze, wszystkim drużynom gratulujemy. W przeciąganiu liny wygrali reprezentanci Nowego Miasta, którzy w finale walczyli z Braćmi z Tychów, odbyły się tez konkurencje w siłowaniu się na rękę, wyciskaniu ciężarów na ławeczce oraz piciu piwa na czas.

Przez cały dzień przewinęło się kilkaset osób, a w międzyczasie Ultras Górnik Wałbrzych urozmaicili turniej starannie przygotowana oprawą.

Po turnieju wraz ze zgodami przenosimy się na miasto, gdzie wspólnie balujemy do białego rana i nie dajemy pospać mieszkańcom Wałbrzycha. Podczas imprezy robimy przerwę i wszyscy wybieramy się na stadion Górnika przy ulicy Chopina, gdzie odpalamy mnóstwo wszelakiej pirotechniki.

Formujemy się na środku murawy w kształcie cyfr 75, odnosząc się do 75-lecia naszego Górnika i odpalamy białe i niebieskie race, fontanny, rakietnice morskie oraz wyrzutnie, co dało kilkuminutowy pokaz pirotechniczny, kto nie był, niech żałuje!

TYLKO GÓRNIK NASZ KS!

 

 

Kamiennogórscy Fanatycy:

W sobotę obecni jesteśmy na turnieju z okazji 75-lecia Górnika Wałbrzych „Albiceleste Cup II”. Udaje się nam wyjść z grupy, ale niestety w ćwierćfinale przegrywamy z ChzB i odpadamy. Poza piłką nożną odbyły się konkursy w przeciąganiu liny, siłowaniu na rękę, wyciskaniu oraz piciu piwa na czas, w których również wystawiliśmy reprezentantów, picie piwa na czas okazało się najmocniejszą stroną FCKG, nasz kolega wygrywa tę konkurencję. Podczas turnieju zagrało 16 drużyn w tym Zawisza Bydgoszcz, GKS Tychy i Polonia Świdnica. Ultras Górnik Wałbrzych urozmaicili turniej oprawa, a późnym wieczorem udaliśmy się na stadion Górnika na Nowym Mieście, gdzie odpalamy mnóstwo wszelakiej pirotechniki. Formujemy się na środku murawy w kształcie cyfr 75, odnosząc się do 75-lecia naszego Górnika i odpalamy białe i niebieskie race, fontanny, rakietnice morskie oraz wyrzutnie, co dało kilkuminutowy pokaz pirotechniczny, kto nie był, niech żałuje! W KAMIENNEJ TYLKO GÓRNIK!

 

Relacja Zawiszy Bydgoszcz:

W sobotę jesteśmy obecni na turnieju Albiceleste Cup II, który został zorganizowany przez naszych Braci z okazji 75 lecia Górnika Wałbrzych.

W turnieju wystartowali reprezentacji poniższych klubów:
– Zawisza Bydgoszcz
– Górnik Wałbrzych
– GKS Tychy
– Polonia Świdnica

Turniej wygrywa Górnik Wałbrzych reprezentowany przez ekipę „Biały Kamień”. Kibicom Górnika dziękujemy za zajebistą gościnę!!! Do zobaczenia na kibicowskim szlaku !!! GÓRNIK WAŁBRZYCH &GKS TYCHY ZAWISZA !!! 

 

Polonia Świdnica: