Turniej kibiców GieKSy 20.07.2019 22 lipca 2019

W minioną sobotę odbył się turniej kibiców GKS-u Katowice, oprócz gospodarzy pojawiły się również wszystkie zgody i układy. W najlepszym momencie na turnieju obecnych było około 700 osób.

 

Ultras GieKSa’03:
W zeszłą sobote (20.07) na naszym stadionie przy ul. Bukowej odbył się Turniej Kibiców GKS Katowice. W turnieju brały udział 32 drużyny, które podzielono na 8 grup. Przed rozpoczęciem zmagań odbyła się minuta ciszy dla naszych dwóch zmarłych Braci – Ciciola oraz Tasiego. Oczywiście prócz kibiców GieKSy obecne z nami tego dnia były wszystkie zgody oraz układy. Prócz tradycyjnych rozgrywek piłkarskich rywalizowano również w wyciskaniu sztangi oraz przeciąganiu liny, do którego jednak nie wszyscy zdążyli wytrzymać. Rozgrywki piłkarskie wygrała drużyna Wełnowca , która w finale pokonała zabrzańską Torcide. Trzecie miejsce przypadło drużynie Witosa, która w meczu o brąz pokonała Torcide Gliwice. Zawody siłowe zostały zdominowane przez reprezentantów Trzebinii, zarówno jeśli chodzi o ławeczkę, jak i przeciąganie liny. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! Przez cały turniej przewinęło się kilkaset osób, a w szczytowym momencie wspólnie bawiło się ok. 700 fanatyków. Turniej uważamy za duży sukces i liczymy, że wszyscy spotkamy się ponownie na niedzielnym meczu ze Zniczem. Przypominamy, NIEDZIELA 13.00 GKS KATOWICE – ZNICZ PRUSZKÓW.

 

Trójkolorowe Zawodzie:
Dzisiejszego dnia (20.07) wybieramy sie na turniej kibiców GieKSy. W nim wystawiany drużynę złożoną z młodych jak i starych. Pokazując tym ze ZAWODZIE to JEDNOŚĆ! Niestety turniej nie idzie po naszej myśli, nie wychodzimy z grupy. Lecz zostajemy dalej i wraz z BOH-EM. I obesrwujemy dalsze zmagania. Na całym turnieju widnieje nasz trans. POZDRAWIAMY I DO NASTEPNEGO !!! BBZ

 

Trójkolorowe Piotrowice:
Dzisiaj bierzemy udział w turnieju kibicowskim, gdzie w pierwszym meczu przegrywamy z JKS Jarosław 0:3, w kolejnym meczu pokonujemy Piosek 2:1, a ostatni mecz wygrywamy walkowerem z Jaworznem 3:0. Wychodzimy z grupy z 2go miejsca i w 1/8 finału gramy z TORCIDA GÓRNIK gdzie po początkowemu prowadzeniu ostatecznie przegrywamy 1:2. Warto dodać, że drużyna Torcidy ostatecznie zajęła 2 miejsce w całym turnieju. Pomimo, że dla większości z nas był to pierwszy kontakt z piłką od długiego czasu, to każdy bawił się zajebiście! 

 

Witosa GanG:
Na dzisiejszym turnieju kibiców GKS-u Katowice drużyna z naszej dzielnicy zajęła 3 miejsce !! W turnieju udział brały 32 drużyny w tym JKS, ROW, Górnik i Banik. Gratulujemy wygranej ekipie z Wełnowca.

 

GieKSa z Gisza:
W sobotę bierzemy udział w turnieju dzielnicowym na który wystawiamy 2 składy (młodzi i starzy). Młodym niestety nie udaje się wyjść z grupy. Starzy kończą przygodę przegrywajac z tegorocznym mistrzem Wełnowcem! Na turnieju nas ok 40 osób z transem i w koszulkach ku pamięci naszego zmarłego tragicznie brata Tasiego! GzG BANDA!

 

Trójkolorowe Centrum:

W Sobotę odbył się turniej kibiców GieKSy, gdzie zjawiamy się w około 20 osób z transem przygotowanym specjalnie na tą okazje. Lądujemy w grupie z Torcida Gliwice Trójkolorowe Podlesie i Gieksa z Załęża po emocjonujących meczach wychodzimy z grupy z 2 miejsca i w późniejszej fazie trafiamy na ekipę z Witosa gdzie niestety przegrywamy i nie jest nam dane grać dalej… Po odpadnieciu jedni zostają jeszcze na stadionie i ogladają dalsze rozgrywki, a inni pojechali oblać porażkę i ustalać technikę na nastepny rok! Dzieki za wszystko i widzimy sie w przyszly weekend na inaguracji 2 ligi! 

 

Na turnieju w Katowicach pojawiło się również 40 kibiców Banika Ostrava, z czego 14 osób stanowili reprezentanci Frýdek-Místek.

 

Mysłowicka GieKSa:
W miniony weekend odbył się turniej przy Bukowej, na te wydarzenie nie wystawiliśmy składu jako Mysłowice, jednakże nasze miasto reprezentowały dwa składy – Morgi&Wesoła i Piosek! Niestety nie wyszliśmy z grupy, ale nie oto w tym chodziło.. liczyła się tylko dobra zabawa! A tejże zabawy początek nastąpił już na samym turnieju.. dowiedzieliśmy się, że nasi przyjaciele z Jarosławia przyjadą do nas na wspólne umacnianie relacji, więc już na samym turnieju zaczęliśmy od kilku % i wzajemnemu wspieraniu podczas gry drużyn! Następnie po boiskowych wojażach udaliśmy się na rynek w Mysłowicach, aby wspólnie coś zjeść, porozmawiać i obmyśleć dalszy plan działania.. padło na namalowanie wspólnego grafa łączącego oba miasta! Po malowidłach postanowiliśmy odwiedzić wrogie tereny, aby pokazać jak wygląda całe miasto w formie wycieczki fakultatywnej. Po powrocie udaliśmy się nad wodę, aby troszkę schłodzić emocje, a następnie na Katowice, a tam zabawa trwała u niektórych do białego rana. Dziękujemy za wsparcie i do szybkiego zobaczenia! MYSŁOWICKA GIEKSA & JKS JAROSŁAW

 

WSA 1964:
20 lipca odbył się turniej GieKSy przy Bukowej, na turniej wybieramy się składem Morgi&Wesoła w silę 35 głów reprezentując Mysłowice jednym z dwóch składów. Niestety nie wychodzimy z grupy lecz nie oto nam chodziło, liczyła się zabawa!. po turnieju udajemy się na ślub naszego brata, głośnym śpiewem zaznaczamy swoją obecność, i życzymy mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Po wszystkim w dobrych nastrojach wracamy na dzielnice. Prezentujemy również nowe koszulki „Młode pokolenie Morgi&Wesoła”!

 

zobacz obszerną galerię z turnieju: