Turniej z okazji 25-lecia Kibiców Pogoni Leżajsk 21.07.2019 21 lipca 2019

W zawodach udział wzięło 6 drużyn złożonych z kibiców Pogoni oraz 3 zaproszone ekipy, na trybunach przewinęło się ok. 200 osób. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Pogoń Leżajsk – Serwis Kibiców:
Dzisiaj tj. 21 lipca odbył się Turniej 25-lecia Kibiców MZKS Pogoń Leżajsk. W zawodach udział wzięło 6 drużyn złożonych z kibiców Pogoni oraz 3 zaproszone ekipy, z którymi w przeszłości mieliśmy zgody/układy (Orzeł Przeworsk, Łada Biłgoraj oraz Stal Rzeszów reprezentowana przez jeden z FC).

W meczu o trzecie miejsce lepsza od Młodych Wariatów okazała się Stal Rzeszów. Turniej wygrywa Orzeł Przeworsk, pokonując w finale ekipę Dobrych Chłopaków. Imprezie towarzyszyły gry i zabawy z nagrodami dla najmłodszych.

Po turnieju rozegrano mecz Oldboy Pogoń – MZKS Pogoń, w którym padł bezbramkowy remis i o wygranej drużyny MZKS Pogoń zadecydowały karne.

Na trybunach przewinęło się ok 200 osób, ale doping nie mógł porywać z uwagi na ogólne „zmęczenie”. Zaprezentowano oprawę okolicznościowa „Taki jest nasz świat kibicujemy już 25 lat” w asyście rac oraz kolorowych świec dymnych.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za udział oraz przybycie. Szczególne podziękowania należą się tym osobom, które pomogły nam w organizacji całego turnieju. Mamy nadzieję, że przyszłe imprezy będą coraz lepsze! 25 lat minęło… wszyscy na mecze w sezonie 2019/2020!

 

Łada 1945 Biłgoraj:

Wczoraj jesteśmy obecni na turnieju kibiców organizowanym przez Pogoń Leżajsk z okazji ich 25-lecia ruchu kibicowskiego. Podziękowania dla sympatyków MZKS-u za zaproszenie!