ROW Rybnik CUP 2022 8 sierpnia 2022

W ostatnią niedzielę lipca odbyła się 6 edycja turnieju kibiców ROW-u Rybnik, w którym udział wzięło 12 drużyn, tego dnia najlepsi okazali się zawodnicy Maroko-Nowiny. Najlepiej klimat turnieju oddadzą oficjalne relacje samych zainteresowanych, które wrzucamy poniżej.

 

Relacja ROW-u Rybnik:

W ostatnią niedzielę lipca odbyła się 6 edycja turnieju kibiców MEKSYK CUP, ze względu na obecność drużyn z Podkarpacia, Czech i Słowacji był to pierwszy turniej pod nazwą ROW RYBNIK CUP 2022. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy:

Grupa 1
• Banik Ostrava:
• Zielono – Czarna Gmina
• Chwałowice
• Niedobczyce – Rydułtowy
• Wisłoka Dębica
• Torcida Górnik

Grupa 2:
• Siarka Tarnobrzeg
• Maroko – Nowiny
• GieKSa
• Boguszowice
• Żorska GieKSa
• Młode Katowice

Tradycyjnie rozegrano turniej piłkarski, w którym zwycięża ekipa Wisłoki – po rzutach karnych pokonała przedstawicieli Maroko – Nowiny, a trzecie miejsce przypadło drużynie Niedobczyce – Rydułtowy, która pokonała Młode Katowice. W przeciąganiu liny bezkonkurencyjni byli zawodnicy Maroko – Nowiny, którzy w finale przeciągnęli Żorską GieKSę. Trzecie miejsce przypadło Chwałowicom po zwycięstwie nad Zielono – Czarną Gminą. Wyciskano również sztangę na płaskiej ławeczce – indywidualnie zwyciężył zawodnik Maroko – Nowiny, drużynowo zwyciężyła Żorska GieKSa. W drużynowym bokserze minimalnie, o 2 punkty, triumfowała ekipa Siarki przed Torcidą i Wisłoką, indywidualnie zwyciężył zawodnik Wisłoki. W piciu piwa na czas szans rywalom nie dał przedstawiciel Zielono-Czarnej Gminy, który z półlitrowym napojem uporał się w czasie poniżej 4 sekund…

W klasyfikacji generalne tradycyjnie już zwycięstwo zawodników Maroko – Nowiny, przed Wisłoką i Żorską GieKSą.

Po rozdaniu okolicznościowych dyplomów i pucharów uczestnicy rozgrywek przenieśli się do jednego z rybnickich lokali, gdzie była okazja umacniać znajomości i świętować do białego rana. Dziękujemy wszystkim za przybycie i konkretną rywalizację!

 

Maroko Nowiny ROW Rybnik:

W ostatnią niedzielę lipca odbyła się 6 edycja turnieju kibiców MEKSYK CUP, ze względu na obecność drużyn z Podkarpacia, Czech i Słowacji był to pierwszy turniej pod nazwą ROW RYBNIK CUP 2022. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn.

Tradycyjnie rozegrano turniej piłkarski, w którym zwycięża ekipa Wisłoki – po rzutach karnych pokonała naszą dzielnice Maroko – Nowiny, a trzecie miejsce przypadło drużynie Niedobczyce – Rydułtowy, która pokonała Młode Katowice. W przeciąganiu liny bezkonkurencyjni byli zawodnicy Maroko – Nowiny, którzy w finale przeciągnęli Żorską GieKSę. Trzecie miejsce przypadło Chwałowicom po zwycięstwie nad Zielono – Czarną Gminą. Wyciskano również sztangę na płaskiej ławeczce – indywidualnie zwyciężył zawodnik naszego osiedla Maroko – Nowiny, drużynowo zwyciężyła Żorska GieKSa. W drużynowym bokserze minimalnie, o 2 punkty, triumfowała ekipa Siarki przed Torcidą i Wisłoką, indywidualnie zwyciężył zawodnik Wisłoki. W piciu piwa na czas szans rywalom nie dał przedstawiciel Zielono-Czarnej Gminy, który z półlitrowym napojem uporał się w czasie poniżej 4 sekund…

W klasyfikacji generalne tradycyjnie już trzecie zwycięstwo z zrzędu naszych zawodników Maroko – Nowiny, przed Wisłoką i Żorską GieKSą.

Po rozdaniu okolicznościowych dyplomów i pucharów uczestnicy rozgrywek przenieśli się do jednego z rybnickich lokali, gdzie była okazja umacniać znajomości i świętować do białego rana. Dziękujemy wszystkim za przybycie i konkretną rywalizację.

Maroko Nowiny udowodniło po raz kolejny że hasło Sportowe Osiedle nie wzięło się znikąd!

 

Młody ROW Rybnik: 

 

Relacja Wisłoki Dębica:

W poprzedni weekend w Rybniku odbył się prestiżowy turniej letni ROW RYBNIK CUP, na którym stawiamy się 39 osobowym składem. Prócz nas i drużyn gospodarzy, w turnieju brały udział zaproszone ekipy Górnika Zabrze, Siarki Tarnobrzeg, GKSu Katowice, Banika Ostrava i Spartaka Trnava. Sam turniej to jak zawsze bardzo dobra atmosfera, masa emocji i organizacja na najwyższym poziomie. W zmaganiach piłkarskich zajmujemy pierwsza lokatę pokonując w finale dzielnice Maroko- Nowiny jak również w innych konkurencjach wypadliśmy całkiem dobrze, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej ( bicie w Boksera, przeciąganie liny, wyciskanie sztangi, picia piwa na czas ). Po wręczeniu nagród, przenosimy się do wynajętego lokalu gdzie dębicko – rybnicka przyjaźń umacniana była do późnych godzin nocnych. Podziękowania dla braci z Rybnika za zaproszenie i jak zawsze konkretną gościnę!

WISŁOKA & ROW!

 

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Korzystając z zaproszenia ROWu meldujemy się na Górnym Śląsku w 18 osób, oprócz nas w turnieju uczestniczą ekipy: Wisłoki, GKSu Katowice, Górnika, Banika, Spartaka Trnavy i oczywiście gospodarzy. Zmagania piłkarskie kończymy na fazie grupowej – nie nasz dzień. Oprócz zmagań boiskowych gospodarze przygotowali kilka innych konkurencji takich jak: picie piwa na czas, bicie w boksera drużynowo i indywidualnie, przeciąganie liny a także wyciskanie sztangi. Po wręczeniu pucharów i wyróżnień udajemy się do lokalu gdzie zabawa trwa do późnych godzin nocnych – Wielki dzięki za zaproszenie !

 

Młode Katowice:

Ostatnimi czasy jesteśmy obecni na turnieju organizowany przez ROW Rybnik. Mając swój skład do grania. Wychodzimy z grupy i przegrywamy z Wisłoką Dębica (pozdrawiamy) choć w turnieju stanęliśmy tuż za podium to i tak turniej uważamy za udany! Dziękujemy serdecznie za gościnę i możliwość pokazania się na turnieju jako młodzież. Organizacja pierwsza klasa. GKS&ROW

 

Torcida Rydułtowy:

W zeszłą niedziele jesteśmy obecni na turnieju ROW RYBNIK CUP 2022. Wystawiamy wspólna drużyne z chłopakami z Niedobczyc!

Zmagania piłkarskie kończymy na podium wygrywając z Młodymi Katowicami w meczu o 3 miejsce. Reszta zmagań w tym roku niestety nie dla nas. Organizacja turnieju na najwyższym poziomie. Po turnieju udajemy sie na wspólną integrację. Dziękujemy i do następnego!

RYDUŁTOWY – NIEDOBCZYCE!!