Psychiczny Cup 2020 27 czerwca 2020

W minioną sobotę odbył się turniej „Psychiczni Cup” zorganizowany przez Wildeckich Fanatyków Kolejorza, w którym oprócz gospodarzy wzięło udział 10 zespołów. Poniżej relacje poszczególnych ekip, które tego dnia uczestniczyły w zawodach.

 

Wildeccy Fanatycy:
W dniu wczorajszym organizujemy turniej „Psychiczny Cup” w którym oprócz gospodarzy wzięło udział 10 zespołów..

TIFO
Kibolskie Jeżyce
Cracovia Zachodni Front
Ratajscy Fanatycy
Grunwald
Swarzędzcy Kibole
Jarociński Fan Club Lecha Poznań
FC Kępno
Pojebani
E-Lech

Na turnieju również osoby z ŁKS Konstantynów oraz Osiedle Kopernika / EK’09

Zwycięzca turnieju zostala drużyna Tifo która w finale pokonała zespół Jeżyc.. warto zaznaczyć ze zwycięzcy wygrali wszystkie 6 meczów.. Gratulujemy! W meczu o 3 miejsce nasi bracia z Krakowa pokonali Ratajskich. Z tego miejsca chcemy jeszcze raz podziękowac wszystkim zespołom za przybycie! Po turnieju zabawa do białego rana oraz świętowanie urodzin kolegów w jednym z klubów:) bylo gorąco, było grubo, było głośno, było tak jak należy!

BRATERSTWO CRACOVIA&LECH

WILDA WILDA WILDA PSYCHICZNI!

Kibolskie Jeżyce:
Bierzemy dziś udział w turnieju „Psychiczni Cup” zorganizowany przez Wildeckich Fanatyków.
Po 4 wygranych i jednym przegranym meczu wychodzimy z grupy na drugim miejscu, w półfinale trafiamy na Cracovie która zdominowała swoją grupę wygrywając wszystkie mecze, sprawiamy niespodziankę, pokonujemy braci z lepszej strony Błoń i awansujemy do finału. Tam musimy uznać wyższość drużynie TIFO (tak jak w meczu grupowym) i ostatecznie zajmujemy drugie miejsce w turnieju!!! Kolejorz aaauuuuuuuu!!!!!!

 

Cracovia Zachodni Front:
W sobotę bierzemy udział w turnieju „PSYCHICZNI CUP” organizowanym przez Wildeccy Fanatycy.
Pewnie wychodzimy z grupy wygrywając 4 mecze i jeden remisujemy. W półfinale trafiamy na kibolskie Jeżyce po wyrównanym meczu niestety przegrywamy 0:1 Jeżyce wchodzą do finału. W walce o trzecie miejsce pokonujemy Rataje 3:0. Dziękujemy za zaproszenie a także imprezę do białego rana!

 

Ratajscy Fanatycy:
Wczoraj, czyli w sobotę 20.06.2020 wzięliśmy udział w turnieju Psychiczny Cup zorganizowany przez Wildeckich Fanatyków.

W fazie grupowej wygrywamy z Wildą, FC Jarocin i Pojebanymi po 2:1, remisujemy 1:1 z FC Kępno oraz przegrywamy 1:5 z Cracovia Zachodni Front. Wychodzimy z grupy by w półfinale przegrać 3:0 z późniejszymi zwycięzcami turnieju, czyli drużyną TIFO. W meczu o 3 miejsce znów trafiamy na Cracovia Zachodni Front i kolejne 3:0 w plecy przez co w całym turnieju zajmujemy mimo wszystko wysokie 4 miejsce :)

Wildeccy dziękujemy za zaproszenie! Bardzo fajny turniej, który z boiska przenosi się do jednego z naszych barów, gdzie do godzin porannych odbywa się integracja :) Hej Lech!

Grunwald:
Wczorajszego dnia wzięliśmy udział w turnieju „Psychiczny Cup” organizowanym przez Wildeccy Fanatycy. Dwa mecze wygrane i dwa przegrane, niestety, nie dały nam wyjścia z grupy, lecz mimo to, bawiliśmy się zajebiście i w dobrych humorach kontynuowaliśmy zabawę na poturniejowej integracji. Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie i pozdro dla wszystkich ekip, które tego dnia były obecne!

Ave Grunwald, Ave Lech Poznań!

 

Swarzędzcy Kibole:
Wczorajszego dnia uczestniczymy w organizowanym przez Wildeccy Fanatycy turnieju „Psychiczny Cup”. Mimo tylko jednego zwycięstwa, i trzech porażek (m.in. z dwoma późniejszymi finalistami turnieju) samą imprezę oceniamy na plus, przebiegającą w fajnym klimacie integracyjnym który kontynuujemy z resztą uczestników w jednym z Poznańskich klubów.

Jarociński Fan Club Lecha Poznań:
W dniu wczorajszym bierzemy udział w turnieju PSYCHICZNI CUP!

Po 5 grupowych meczach nasz dorobek to 4 pkt. Odnotowaliśmy 3 porażki 1 remis i 1 zwycięstwo. (Ale nie to było ważne tego dnia 😉 )

Dziękujemy Wildeccy Fanatycy za zaproszenie na turniej i GRATULUJEMY ŚWIETNEJ ORGANIZACJI!!! Zarówno na jak i po turnieju na integracji panowała mega KIBOLSKA atmosfera. Oby więcej tego typu imprez!!!

WSZYSCY RAZEM JESTEŚMY LECH POZNAŃ !!!!!!

 

zobacz również zdjęcia: