Mistrzostwa kibiców Widzewa z okazji 110-lecia klubu 28 września 2020

Kibice Widzewa Łódź podsumowali mistrzostwa zorganizowane z okazji 110-lecia klubu. Przez ostatnie trzy miesiące 54 Fan Cluby oraz 14 łódzkich osiedli + Młoda Szajka rywalizowało w kibicowskich mistrzostwach „Widzew Cup 110 lat”. Poniżej zamieszczamy relację samych zainteresowanych. Gdy tylko pojawią się nowe wpisy, news na bieżąco będzie aktualizowany.

 

Wiara spod Zegara:

Przez ostatnie trzy miesiące 54 Fan Cluby oraz 14 łódzkich osiedli + Młoda Szajka, brało udział w Mistrzostwach Kibiców Widzewa pod nazwą CUP 110 LAT. Rozgrywki miały formę pucharową. Fan Cluby oraz Łódź rozgrywały równolegle zgodnie z ustalonym terminarzem kolejki meczowe dające awans do ćwierćfinałów, półfinałów oraz dwóch finałów – na najlepszy FC oraz najlepsze osiedle. Ostatnim meczem był finał główny, pomiędzy zwycięzcą Fan Clubów oraz Łodzi. Idea rozgrywek polegała na wzajemnej integracji, która towarzyszyła każdemu ze spotkań. Tych rozegrano łącznie blisko 80, więc okazji do umacniania kontaktów nie brakowało ! Pomysł na organizację tego przedsięwzięcia narodził się, kiedy było już wiadomo, że jedyny planowany na ten rok turniej z zagranicznymi gośćmi z okazji 110 lat istnienia Widzewa nie dojdzie do skutku przez coronoświrusa, ograniczenia w lotach itd.. Jako, że wczoraj poznaliśmy zdobywcę Pucharu, rozdane zostały złote i srebrne medale, a CUP110LAT przeszedł do historii, przyszła pora na zrelacjonowanie wydarzeń, ale zamiast od końca zrobimy to od pierwszej kolejki. Razem z osiedlami i fan clubami biorącymi udział w zmaganiach – od dziś, co kilka dni będziemy publikować kolejne zagrane etapy. Dzięki temu najlepszą drużynę spośród FC, Łodzi oraz zdobywcę nagrody głównej, którą oprócz medali i statuetki była nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł poznacie dopiero na końcu relacji z kibicowskich Mistrzostw.

Dokładną drabinkę z wynikami podamy po ogłoszeniu zwycięzcy CUP’u, tymczasem osiedla i fc prosimy o publikację relacji ze swoich meczy z 1 kolejki.

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:

W nawiązaniu do posta Wiara spod Zegara mała relacja od nas z pierwszej kolejki Widzew CUP 110 LAT. W naszej grupie grały dwa zespoły od nas, czyli Młody Zgierz i Zgierscy Fanatycy, Stryków, Aleksandrów oraz Ozorków.

W pierwszej kolejce przypadły nam do zagrania Derby Zgierza. Mecz zakończył się zwycięstwem starszych stażem kiboli z naszego miasta, czyli Zgierskich Fanatyków, którzy ograli młodych 8:4. Zebraliśmy się ogólnie tego dnia w około 50 osób. Atmosfera jak to zawsze u nas bardzo dobra, część bierze udział w meczu, a część wciela się w rolę kibiców, którzy to zagrzewają dopingiem do walki piłkarzy oraz raczą się chłodnym piwkiem w upalny dzień.

W Zgierzu bez zmiany…
Cdn…

 

Radogoszcz WzR’02:

WZR tak jak blisko 70 innych ekip wzięło udział w turnieju Widzew 110 Cup zorganizowanym przez Wiara spod Zegara z okazji 110 urodzin naszego ukochanego klubu. Pierwszy mecz zagraliśmy z ekipą Czerwone Śródmieście, który wygraliśmy dość… pewnie. Sprawdzajcie nasz FP i Instagram, żeby przekonać się jak nam poszło – w kolejnych dniach będziemy wrzucać relację z turnieju.

 

Widzewski Żabieniec:

Jak wspomniała Wiara spod Zegara, w ostatnich miesiącach odbywał się WIDZEW CUP na 110 lecie Naszego klubu. Nasze osiedle oczywiście też brało udział, wylosowaliśmy naszych dobrych koleżków z osiedla Jagiełłka. Po wyrównanym meczu (na początku hehe) zwyciężamy kilkoma bramkami i przechodzimy dalej.

Cdn…
Na Żabieńcu bez zmiany łks j#####

 

Czerwone Opoczno:

WIDZEW CUP
1 sierpnia organizujemy turniej Świętokrzyskich Widzewiaków w Opocznie. Na turnieju meldują się Pielgrzymi ze Skarżyska, FC Starachowice, FC Końskie, FC Żarnów oraz gościnnie Niebieski Racibórz i oczywiście gospodarze Czerwone Opoczno. Ostatecznie turniej wygrywa FC Żarnów. Podczas turnieju wywieszamy kilka transparentów: „Świętokrzyscy Widzewiacy”, „Widzew FC Końskie”, „śp. Skupi”, „Pielgrzymi ze Skarżyska”, „Rafał PDW chuligani miasta szkła” oraz fane kadrową „Star Starachowice”. Łącznie tego dnia około 150 osób. Wielkie dzięki za przybycie i do następnego! ŚWIĘTOKRZYSKIE JEST WIDZEWSKIE !

 

Widzew Fan Club Uniejów:

WIDZEW CUP 110 LAT
Pierwszy mecz w turnieju gramy z Widzew Fan Club Poddębice, wyjazdowe starcie zakończyło się 9:3 na naszą korzyść, czym zapewniliśmy sobie awans do dalszego etapu rozgrywek. Po meczu mimo słabego terminu, jakim jest środek tygodnia, integrujemy się w jednym z lokali i umacniamy przyjaźń, która łączy oba miasta. UNW & EPD!

 

Widzewska Łęczyca:

W ostatnich miesiącach z okazji 110 lecia naszego Widzewka, odbywał się piłkarski turniej Fan Clubów i łódzkich osiedli. Nie mogło w nim nas oczywiście zabraknąć. W 1 kolejce zmierzyliśmy się z naszymi ziomkami z Kutno Tylko Widzew. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej przechylamy szalę na naszą korzyść i ostatecznie zwyciężamy kilkoma bramkami. Po meczu wspólna fotka w asyście kilku świeczek.

Jesteście ciekawi jak nam poszło w 2 kolejce? cdn…

 

Czerwona Ziemia Wieluńska:

Przez ostatnie trzy miesiące 54 Fan Cluby oraz 14 łódzkich osiedli + Młoda Szajka, brało udział w Mistrzostwach Kibiców Widzewa pod nazwą CUP 110 LAT. Rozgrywki miały formę pucharową i trwały trzy miesiące.

Idea rozgrywek polegała na wzajemnej integracji, która towarzyszyła każdemu ze spotkań. Tych rozegrano łącznie blisko 80, więc okazji do umacniania kontaktów nie brakowało.

Czerwona Ziemia Wieluńska trafiła do bardzo silnej grupy z FC Radomsko, FC Częstochowa oraz FC Przedbórz. W pierwszej kolejce spotykamy się na własnym terenie z FC Częstochowa. Po wyrównanym boju wygrywamy 3:0 i czekamy na rywala wyłonionego ze starcia Radomsko-Przedbórz. Na ogrodzeniu wieszamy banery z nazwami FC oraz transparent z pozdrowieniem dla kolegi zza krat. Po meczu panuje świetna atmosfera i wspólna integracja, czyli to co było istotą całego turnieju. Rywalizacja jest ważna, ale przyjaźń najważniejsza.

 

FC Sulejów:

Relacja z I kolejki WIDZEW CUP 110 LAT:
Trafiamy do mocnej grupy z Widzew FC Piotrków Trybunalski, Widzew FC Tomaszów Mazowiecki, Widzewski Będków, Dywizjoniści i FC Niewiadów. Początek rozgrywek to mecze w systemie pucharowym.

W pierwszej kolejce przyszło nam zmierzyć się na własnym boisku z ekipą FCP. Po zaciętym spotkaniu zwycięstwo FC Sulejów – dokładny wynik nie jest ważny bo nie odzwierciedla przebiegu spotkania, po prostu napastnicy FCS wykorzystali większość swoich sytuacji, niestety FCP odwrotnie, do tego 3 razy aluminium… Na największe brawa zasługują obaj bramkarze, którzy bronili wręcz nieprawdopodobne piłki!!!

Tego dnia na obiekcie, na którym rozgrywamy mecz ponad 30 osób. Po stronie FCP dużo młodzieży co jest na wielki plus. U nas mieszanka doświadczonych „graczy” z młodzieżą, dodatkowo wsparcie emigracji. Atmosfera bardzo dobra. Po meczu, ci co nie grali albo mieli więcej paliwa robią trening bokserski na świeżym powietrzu.

Podsumowując do następnej rundy przechodzi FC Sulejów!!!

 

Sochaczew Bastionem Widzewa:

W ostatnich miesiącach odbywał się turniej WIDZEW CUP na 110-lecie naszego Widzewa. W pierwszym meczu przypadło nam grać z naszymi kumplami z Widzew FC Żyrardów. Po zaciętym meczu przegrywamy 5:4 i odpadamy z turnieju. JEDN(7)ŚĆ MIAST! SBW & ŻRDW

 

Skierniewice Tylko Widzew:

Turniej Widzew Cup 110 lat pod „patronem” Wiara spod Zegara rozpoczęliśmy od zmagania na wyjeździe z Widzew Łódź – FC RAWA MAZOWIECKA. Mecz sportowo i kibicowsko miał wiele do zaoferowania. Efektowne strzały napastników, cudowne robinsonady bramkarzy i głośny doping licznie zgromadzonej publiki. Wynik to sprawa drugoplanowa, lecz to my mogliśmy zacierać ręce na kolejne spotkania z pozostałymi w grze FC. STAY TUNED

 

Widzewiacy Radomsko:

Przez ostatnie miesiące mogliśmy uczestniczyć w Widzew 110 Cup! Jest to turniej zorganizowany przez Wiara spod Zegara z okazji 110 urodzin naszego klubu. W rywalizacji tej bierze udział prawie 70 ekip. W pierwszym meczu gościliśmy w pobliskim Przedborzu. Gdzie po zaciętym meczu remisujemy 6-6. Dopiero w karnych udało nam się przechylić szale zwycięstwa. Po meczu wspólna integracja z przyjaciółmi z WFCP Przedbórz, którym serdecznie dziękujemy za gościnę. Obserwujcie nasz profil, a poznacie dalszą część zmagań… 

 

Tuszyniacy Widzewiacy:

W 1 kolejce turnieju piłkarskiego Widzew CUP 110 lat przyszło nam mierzyć się z sąsiednim FC ze Rzgowa. Po zaciętym meczu wygrywamy 4:3, co daje nam awans do kolejnej fazy pucharowej. Relacje z naszych dalszych poczynań już wkrótce. Tuszyn i Rzgów 100% Widzew!

 

Elita Pabianic:

W nawiązaniu do postu Wiara spod Zegara tak jak wiele innych ekip, my także wzięliśmy udział w turnieju WIDZEW CUP z okazji 110-lecia naszego ukochanego klubu. Faza grupowa rozegrana została w formie mini turnieju wedle ustalonego terminarzu i regulaminu. Swój pierwszy mecz rozegraliśmy w naszym mieście z Widzew FC Lutomiersk. Po zaciętym meczu musieliśmy uznać wyższość gości 2:3 i tym samym niestety zakończyliśmy swój udział w turnieju już na tym etapie.

 

Widzew Wschód:

W pierwszej rundzie losowania turnieju Widzew Cup, wylosowaliśmy ekipę Stary Widzew Hooligans, pierwsza połowa jak i cały mecz bardzo zacięty, o wygranej zadecydowała ostatnia akcja meczu gdzie strzelamy bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 6-5. A wieczorem to już tylko zabawa z bykami z SW. Widzew Wschód & Stary Widzew! 

 

Widzew FC Lutomiersk:

Na inaugurację naszych występów w WIDZEW 110 CUP, w pewne sierpniowe popołudnie zbieramy się w kilka fur fanclubowym składem i ruszamy na mecz przeciwko przyjaciołom z Elita Pabianic. Było to spotkanie rundy wstępnej turnieju, w meczu pełnym fizycznej walki i emocji wygrywamy 3:2 pokonując faworytów z Pabianic na specyficznym boisku. 

 

Widzewiacy ze Strykowa: 

W Widzewskim turnieju kiboli na 110-lecie RTS Widzew Łódź, wygramy pierwszy mecz z Aleksandrowem! 8:3

 

Widzew Fan Club Sieradz:

W nawiązaniu do Postu Wiara spod Zegara bierzemy udział w Turnieju Widzew Cup naszym rywalem jest sąsiedni Fan Club z Miasta Warty. Mecz w rodzinnym gronie wygrywa Fan Club Warta po naszym meczu odbywa się również mecz dzieciaków. Po zmaganiach sportowych udajemy się nad jezioro na wspólnego grilla.

 

Widzew FC Żyrardów:

Na inaugurację w rozgrywkach turnieju kibiców „Widzew Cup na 110 – lecie” w pierwszej kolejce mierzymy się z Naszymi sąsiadami Sochaczew Bastionem Widzewa. Po zaciętym pojedynku na boisku wygrywamy z kibolami z Sochaczewa 7:5. Żyrardów & Sochaczew!

 

Widzewski Górniaczek:

W turnieju na 110 lat Łódzkiego Widzewa przyszło mierzyć się nam z BAŁUTY po bardzo wyrównanym meczu przegrywamy w Rzutach Karnych tym samym kończąc udział w całym Turnieju. Do następnego !

 

Widzew FC Rzgów:

W 1 kolejce turnieju piłkarskiego Widzew CUP 110 gramy z FC Tuszyn na wyjeździe. Po zaciętym meczu przegrywamy 4:3 i odpadamy. Pomysł turnieju i jego organizacja bardzo nam się spodobała, dlatego liczymy na kolejne edycje abyśmy mogli się zrewanżować. Po meczu robimy wspólną fotkę i rozjeżdżamy się. Od nas obecna delegacja ok. 20 osób.

 

Widzewski Jeżów:

Na przestrzeni ostatnich tygodni odbył się turniej kibiców Widzewa z okazji 110 lecia naszego klubu organizowany przez Wiara spod Zegara. W turnieju udział wzięły praktycznie wszystkie Widzewskie Fan Cluby oraz osiedla. Jako pierwszy mecz przypadł nam pojedynek z naszymi sąsiadami z Widzewski Rogów, który w dobrym klimacie i po zaciętej walce kończy się naszym zwycięstwem 4-1.

 

Widzewskie Rokiciny:

26 lipca w niedzielny letni, ciepły wieczór został rozegrany mecz pierwszej rundy Regionu A, między Rokicinami, a Andrespolem w ramach Pucharu „Widzew Cup”.

Po zaciętym pojedynku zwyciężyli gospodarze – Wiara z Rokicin 12-7.

Po meczu nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnej integracji z „sąsiadami”.

Mecz trwał 2 x 25 min.

Rkc & Adp

Odwiedzajcie nasz profil na FB oraz Insta, a także pozostałych Fan Clubów oraz łódzkich Osiedli.
C.D.N.

 

Widzew Łódź Fan Club Brzeziny – WFCB:

W turnieju Widzew Cup 110 lat nie mogło oczywiście zabraknąć i nas. W pewien poniedziałkowy wieczór odbyły się małe derby regionu, czyli mecz z naszymi sąsiadami z FC Koluszki. Ostatecznie po ciężkim boju przegrywamy 6:4 i odpadamy niestety z turnieju już w pierwszej rundzie. Na zakończenie odbył się jeszcze mały pokaz pirotechniczny.

 

Widzew FC Kalisz:

Widzewiacy z Kalisza wzięli udział w turnieju organizowanym przez Wiara spod Zegara, WIDZEW CUP 110 z okazji obchodów 110 lecia naszego Widzewka. Turniej zgromadził około 70 drużyn z różnych regionów kraju. Pierwszy, a zarazem ostatni mecz rozegraliśmy z Widzew Łódź – FC Koźminek gdzie po ostatnim gwizdku wynik widniał 2-2 po dość emocjonującym spotkaniu. O losach awansu do dalszej fazy gry musiały rozstrzygnąć karne, w których ulegamy 4-3 dla ziomków z Koźminka. Koźminek Dzięki za gościnę i zacięty bój.

 

Olechów & Janów:

W pierwszym meczu turnieju „Widzew Cup 110 lat” podejmujemy Czerwony Rynek, wygrywamy to spotkanie 8:4 i pewnie przechodzimy do dalszej fazy rozgrywek.

Wart odnotowania był fakt, że w naszej bramce debiut zalicza niespełna 12 letni Sebek, który przez cały turniej dzielnie bronił naszej bramki i wzbudził szacunek u każdego z nas. Za parę lat na pewno zobaczymy go między słupkami w Sercu Łodzi!

O&J 100% WIDZEW !!

 

Widzew FC Lutomiersk:

W drugim sierpniowym turniejowym meczu WIDZEW 110 CUP przyszło mierzyć nam się z Tuszynem na naszym Lutomierskim boisku.

Po 50 minutach gry Lutomiersk wygrywa 8:7. Nas ponad 30, gości z Tuszyna również podobnie, fajna zabawa – dzięki za wizytę i do następnego!

 

Widzew Łódź – FC RAWA MAZOWIECKA:

110 urodziny naszego kochanego klubu postanowiliśmy uczcić biorąc udział w turnieju fc Widzew Cup 110 lat.

Przyszło nam rywalizować z bardzo silną ekipą Skierniewice Tylko Widzew. Wzorem z P138 atmosfera na meczu wyśmienita. Przez cały mecz oba fan cluby prowadziły wspólny doping. Repertuar bogaty, starsze i nowe pieśni niosły się głośnym echem po Rawie Mazowieckiej. Na boisku zacięta walka. Sędzia na szczęście dał radę poprowadził wyśmienite zawody. Lepsze okazały się Skierniewice. Gratulacje.

Najlepszego dla Widzewa!!!

 

FC Sulejów:

W drugiej rundzie turnieju WIDZEW CUP 110 LAT organizowanego przez Wiara spod Zegara rozgrywamy mini turniej zwycięzców pierwszej kolejki naszego regionu. W Tomaszowie Mazowieckim rywalizujemy z ekipami Dywizjoniści i Widzew FC Tomaszów Mazowiecki. W pierwszym meczu, mimo prowadzenia gospodarzy 1:0, po zaciętej walce pokonujemy finalnie TM 1:2 i mecz o awans rozgrywamy z Wolborzem. W drugim spotkaniu nie ma już takich emocji i wygrywamy zdecydowanie 10:0. W ostatnim meczu turnieju TM pokonuje Wolbo 4:1.

Mimo braku kilku doświadczonych „graczy” wygrywamy turniej i meldujemy się w ćwierćfinale rozgrywek.

Sulejów 100% RTS!

 

Widzewskie Rokiciny:

W drugiej rundzie Regionu A turnieju „Widzew Cup” przyszło się zmierzyć z trzema drużynami w formie mini-tunieju rozgranego w Rokicinach.

Tak oto prezentowały się wyniki:
Koluszki 7:3 Rokiciny
Rokiciny 1:3 Jeżów
Jeżów 4:2 Koluszki

Najlepszą drużyną okazał się Widzewski Jeżów, który awansował do dalszej rundy ćwierćfinałowej. Po turnieju nie mogło zabraknąć pokazu pirotechnicznego oraz integracji. W dalszej rundzie trzymaliśmy oczywiście kciuki za Jeżowian.

Tylko Widzew

 

Widzew FC Żyrardów:

W kolejnym etapie turnieju kibiców „Widzew Cup na 110-lecie”, podejmujemy na własnym terenie Skierniewice Tylko Widzew, natomiast następnego dnia wybieramy się na wyjazdowy mecz, gdzie dane było nam się mierzyć z Widzew FC Łowicz.

Po stoczonej walce na boisku, wygrywamy obydwa mecze i z kompletem punktów awansujemy do ćwierćfinału.

Dzięki Panowie za poświęcony czas i walkę na boisku, niebawem relacja z meczu ćwierćfinałowego.

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:

W drugiej kolejce Widzew CUP postanowiliśmy dograć zmagania w grupie już za jednym zamachem.

Spotkaliśmy się w Strykowie z WzS oraz Ozorkowem. Przygotowaliśmy dzień wcześniej razem ze Strykowem okazjonalny transparent, bo jak wiadomo Powiat Zgierski jest tylko Widzewski.

W pierwszym meczu zagraliśmy z chłopakami ze Strykowa, którzy najpierw pokonali Ozorków, więc nasz mecz miał decydować o awansie do dalszej fazy rozgrywek.

Jak to przy okazji naszych meczów bywa nie brakuje pięknych goli, ładnych akcji i twardej męskiej gry, w której żadna ze stron nie odstawia nogi i nie płacze przy każdym starciu z rywalem. Doping niesie i naszych kopaczy i tych Strykowskich, ale w końcowym rozrachunku o kilka bramek lepsi okazali się gospodarze i oni awansują dalej, a my w ostatnim meczu jeszcze remisujemy z Ozo i kończymy zmagania w Widzew CUP.

Z kronikarskiego obowiązku dodamy że byliśmy w Strykowie w jakieś 30 osób, część do grania, część do integracji przy piwku i wsparcia dopingiem.

Widzewski Powiat Zgierski!

 

Widzewska Łęczyca:

W 2 kolejce Widzew Cup spotykamy się z chłopakami z Widzew Fan Club Uniejów, którzy w 1 kolejce zwyciężyli z Widzew Fan Club Poddębice. Mecz rozstrzygamy na swoją korzyść, dzięki czemu meldujemy się w ĆWIERĆFINALE, w którym zmierzymy się z….

 

Widzew FC Konstantynów:

Kolejnym meczem jaki przyszło nam rozegrać w ramach Widzew Cup był mecz wyjazdowy w Tuszynie. Mecz kończy się naszą porażką 14:3. Na pocieszenie możemy powiedzieć tylko tyle, że gdyby interesowała nas piłka… Pozdro Tuszyniacy Widzewiacy!

 

Olechów & Janów:

W kolejnej fazie turnieju trafiamy na Widzew Wschód. Wygrywamy to spotkanie 8:2 i trafiamy do półfinału!
Dzięki za spotkanie!
RTS O&J

 

Widzewski Jeżów:

Po zwycięstwie na inauguracje rozgrywek przyszedł czas na druga rundę, którą rozgrywamy w postaci mini turnieju. Oprócz naszej drużyny do zawodów przystąpili gospodarze czyli Widzewskie Rokiciny oraz FC Koluszki. W pierwszym spotkaniu wygrywamy z miejscowymi 3-1, natomiast w drugim meczu o awans pokonujemy FC z Koluszek 4 do 2. Po turnieju nie zabrakło oczywiście piro oraz ”napojów chłodzących”.

Dzięki Rokiciny za super organizacje i dobry klimat.

Jeżów w ćwierćfinale !!

 

Widzew Fan Club Uniejów:

Po wygranej w Poddębicach przyszło nam się zmierzyć z Fan Clubem z Łęczycy. Frekwencja tego dnia nie dopisała i niestety ulegamy gospodarzom tym samym odpadając z turnieju. Dzięki dla rywali za integrację i dobra zabawę, do następnego!

 

Widzewski Żabieniec:

Po zwycięstwie nad Szajka w ćwierćfinale, w następnym spotkaniu w półfinale mierzymy się z ekipą Stare Miasto, po dobrej pierwszej połowie gdzie prowadzimy dwoma bramkami, w drugiej oddajemy inicjatywę i SM doprowadza do remisu a pod koniec spotkania, strzela decydującą bramkę i przechodzi do finału.

 

Widzewiacy Radomsko:

Po fazie grupowej, z której wychodzimy jako liderzy z kompletem zwycięstw w ćwierćfinale mierzymy się z ekipą Widzew Łódź – FC Koźminek gdzie po dobrej grze obu ekip wygrywamy 6:5 i awansujemy do półfinału w turnieju „Widzew Cup na 110-lecie”. Dziękujemy Widzew Łódź – FC Koźminek za bardzo fajną sportową rywalizację w której nie brakowało emocji oraz Czerwona Ziemia Wieluńska za przyjęcie.

 

Olechów & Janów:

Na półfinałowy mecz udajemy się na Radogoszcz.
Na początku spotkania szybko tracimy bramki i już do końca meczu musimy gonić wynik, ostatecznie przegrywamy to spotkanie 9:6 i tym samym odpadamy z turnieju przed samym finałem.
Podsumowując jesteśmy zadowoleni z naszej postawy na tym turnieju, ponieważ dla większości z nas był to powrót do gry w piłkę po wielu latach przerwy 😎
Jeszcze raz chcemy docenić postawę naszego 12 letniego bramkarza Sebka który bronił dla nas w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty!
Dzięki dla wszystkich ziomków z którymi było nam dane rywalizować w tym turnieju.
Na OJ bez zmiany Widzewek Pany!

 

Widzew FC Lutomiersk:

Po wyjściu z fazy grupowej WIDZEW 110 CUP, pierwszy mecz w fazie pucharowej rozgrywamy na dalekim wyjeździe w FC Sulejów. Na gorącym terenie wygrywamy 7:2 i przechodzimy dalej! 😎 Dzięki za mega przyjęcie, organizację boiska i wodę. Nas 15 Lutomierzaków. 😉

RTS LTK!

Skierniewice Tylko Widzew:

Druga relacja z turnieju Widzew Cup 110 lat.
Po zwycięstwie z FC z Rawy Mazowieckiej, awansujemy do fazy grupowej w której rywalizować mieliśmy z drużynami z Łowicza i Żyrardowa. Mecz z ekipą Łowicza rozgrywaliśmy jako pierwszy. Chłopaki przyjechali mocnym składem do walki na boisku jak i poza nim. Rywalizacje na boisku wygraliśmy dosyć znacząco, lecz ekipa z księstwa Łowickiego łatwo nie odpuszczała i walka przy stołach trwała jeszcze kilka godzin po rozegraniu meczu.

Kolejny mecz mógł zdecydować o Naszym wyjściu z grupy i walce w fazie pucharowej o najwyższe trofea. Jednak ekipa z Żyrardowa jest zaprawiona w trudnych zmaganiach sportowych. Mecz długo utrzymywał się w okolicach remisu, lecz warunki pogodowe oraz okrojony skład, spowodował iż końcówka meczu należała do rywali. Zatem musieliśmy czekać na wynik meczu między Łowiczem i Żyrardowem (relacja na ich profilach).

Podsumowując nasz udział:
2 wygrane,
1 porażka,
wiele bramek strzelonych,
mniej straconych,
litry piwa przy integracji.
I zdarte gardła przy dopingu.!!

PS. przy okazji prezentujemy graffiti, które jest wzorowane na flagę pojawiającą się w Sercu Łodzi.

 

Wiara spod Zegara:

Zbliżając się do końca relacji z Mistrzostw Kibiców CUP110LAT dotarliśmy do dwóch z trzech ostatnich meczy. W finale Łodzi rozgrywanym pod koniec sierpnia na Chojnach spotkały się ekipy Starego Miasta i Radogoszcza. W finale FC rozgrywanym na początku września w Bełchatowie spotkały się drużyny Radomska z Lutomierskiem. Obu spotkaniom towarzyszyła liczna widownia, a także odpalone po zakończonych zawodach sportowych race morskie. Zwycięzcy swoich finałów zgarnęli w nagrodę po 5 stówek i awansowali do finału głównego. Przegrani za to, jak daleko doszli, na pocieszenie zgarnęli po 2,5 stówki. O kim dokładnie mowa ? Zapraszamy na stronki: Radogoszcz WzR’02, Stare Miasto Fans, Widzew FC Lutomiersk, Widzewiacy Radomsko, a my jutro podzielimy się z Wami relacją z ostatniego finałowego meczu Mistrzostw !

 

Radogoszcz WzR’02:

W łódzkim finale Widzew 110 Cup organizowanym przez Wiara spod Zegara przyszło nam się zmierzyć z załogą Stare Miasto Fans. Mecz rozgrywaliśmy na Chojnach w obecności wielu kibiców innych łódzkich ekip. Nas w tym spotkaniu dopinguje grupa 40 Widzewiaków z Radogoszcza którzy nie zmieścili się w szerokiej kadrze zespołu. Po dość zaciętej pierwszej połowie udaje nam się w końcu przejąć kontrolę na boisku i ostatecznie zwyciężamy 6:3. Po zwycięskich bramkach odpalamy race, a po końcowym gwizdku wszyscy świętujemy na murawie. Nasze race przyciągają uwagę mundurowych, którzy tego dnia nie są nam jednak w stanie popsuć humorów. Po kilku pamiątkowych fotach opuszczamy Chojny i udajemy się w stronę Radogoszcza. Tego dnia poza finałem Widzew 110 Cup i finałem Champions League w kalendarzu WZR wpadała jeszcze jedna bardzo ważna, niestety bardzo smutna data – rocznica tragicznej śmierci naszego kolegi, spędzamy z nim kilka chwil.. następnie udajemy się dać znać o naszym zwycięstwie naszemu bratu w areszcie śledczym (YNWA – czekamy na Ciebie kumpel!). Zwycięstwo świętujemy oglądając wspólnie finał Ligi Mistrzów na naszym osiedlu i ostrząc sobie zęby na wielki finał…

 

Zarzewiacy Widzewiacy:

Mimo że odpadliśmy z Widzew Cup w ćwierćfinałach jak się okazało z finalistą nie mogło nas zabraknąć na Łódzkim finale. Zwycięża drużyna Radogoszcza której gratulujemy!

 

Wiara spod Zegara:

To już ostatnia relacja z finałowego meczu Mistrzostw Kibiców z okazji 110 lecia istnienia Widzewa. Spotkały się w nim dwie drużyny, których nazwy zaczynają się literkami RADO – czyli Radogoszcz z Radomskiem ! Mimo deszczowej aury, w ostatnią niedzielę września na jednym z obiektów na RDG, zgromadziła się blisko 200 osobowa widownia będąca świadkiem pojedynku dwóch najlepszych drużyn trwających od trzech miesięcy rozgrywek. Ten zakończył się wygraną osiedla z Północnej Strony Miasta, która pokonała Fc z południowej strony województwa łódzkiego 5-1. Po meczu finaliści otrzymali odpowiednio złote i srebrne medale, a okolicznościowy puchar oraz nagroda pieniężna w wysokości 1,5 tysiaka trafiła w ręce zwycięzców. Gratulacje Radogoszcz WzR’02 ! Tym sposobem CUP110LAT dobiegł końca. Turniej, jakiego w kibicowskiej Polsce raczej dotąd nie było – bo zamiast jednego dnia trwał trzy miechy, a mecze zamiast jednego boiska grane były w czterech województwach: łódzkim, mazowieckim, świętokrzyskim, wielkopolskim ! Dziękujemy za udział wszystkim ośkom i fanclubersom. Coś co z początku wydawało się trudnym do zrealizowania wyszło nam wspólnie perfekcyjnie. Razem Tworzymy Siłę.

WIDZEW TO MY

 

Stare Miasto Fans:

W finale Widzew 110 cup który zorganizowała Wiara spod Zegara przyszło nam się zmierzyć z ekipa Radogoszcz WzR’02. Mecz rozgrywany na Chojnach przy sporej liczbie kibiców po zaciętym pojedynku przegrywamy 6:3 jednak na boisku zostawiamy dużo zdrowia i serca po meczu wspólne zdjęcia śpiewy i race po czym kierujemy się w stronę swojego osiedla.