Letni Turniej Kibiców Unii Oświęcim 25.06.2022 26 czerwca 2022

W minioną sobotę odbył się turniej kibiców Unii Oświęcim – Summer Cup 2022. W zmaganiach piłkarskich wzięło udział łącznie jedenaście zespołów. Zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna Fan Cluby Unii, pokonując w finale ekipę Hejnału Kęty.

Uczestnicy mogli sprawdzić się również na bokserze oraz w przeciąganiu liny. W bokserze najlepszy rezultat osiągnął reprezentant Górnika Brzeszcze, natomiast najskuteczniejsi w drugiej konkurencji okazali się przedstawiciele FC Kęty (Ruch Chorzów). Łącznie przez imprezę przewinęło się około 190 osób.

 

Kibice Unii Oświęcim:

UNIA SUMMER CUP 2022

Za nami kolejny turniej kibiców Unii Oświęcim. Jak w poprzednich edycjach, postanowiliśmy zorganizować go po cichu i bez żadnych przypadkowych osób. W zmaganiach piłkarskich wzięło udział 11 drużyn, które podzieliliśmy na dwie grupy. W grupie A zagrali: MŁODA UNIA, HEJNAŁ KĘTY, MŁODE POKOLENIE, NRŚL GANG, GÓRNIK BRZESZCZE, STARZY WYJAZDOWICZE, zaś w grupie B: ULTRAS UNIA, ULTRAS NIEBIESCY, RUCH FC KĘTY, NIEBIESKI RADLIN, FC UNII.

W tym roku zwycięzcami turnieju zostały FAN CLUBY UNII, którzy w finale pokonali HEJNAŁ KĘTY. W meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny RUCH FC KĘTY oraz NRŚL GANG. W tym spotkaniu zwycięsko wyszła drużyna z Rudy Śląskiej i to właśnie oni wrócili z pucharem do domu. MVP turnieju został kibol Hejnału a najlepszym bramkarzem reprezentant FC UNII.


Poza graniem w piłkę można było sprawdzić się na bokserze, gdzie najlepszy wynik zanotował fan GÓRNIKA BRZESZCZE. W przeciąganiu liny mieliśmy sytuację sprzed pięciu lat, gdzie w finale znaleźli się reprezentanci MŁODEJ UNII oraz RUCH FC KĘTY. Po raz kolejny lepsi okazali się Kęccy fani Ruchu.

Wspomnieć warto również o ziomalach z ULTRAS NIEBIESCY, którzy podczas każdego swojego meczu urządzali pokaz pirotechniczny. Łącznie przez imprezę przewinęło się około 190 osób. Po turnieju przenieśliśmy się do wynajętego lokalu, gdzie integracja trwała do godzin porannych.

Dziękujemy za przybycie fanom RUCHU, HEJNAŁU, GÓRNIKA i jednemu wariatowi z ELANY.

Do zobaczenia na kibicowskim szlaku!

 

Niebieskie Chebzie:

Kafauz i Chebzie! Zajmujemy 3 miejsce w turnieju KIBICÓW UNII OŚWIĘCIM 😉

 

Niebieskie Kęty:

Dzisiaj wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez kibiców Unii Oświęcim. Sportowo – bardzo dobrze, zdobywamy puchar w przeciąganiu liny oraz 4 miejsce w rywalizacji piłkarskiej. Dziękujemy kibicom oświęcimskiej Unii za zaproszenie oraz perfekcyjną organizację melanżu. Do następnego. Unie&Ruch!!

 

Młody Radlin:

W dniu 25.06. stawiamy się na turnieju Kibice Unii Oświęcim „SUMMER CUP 2022”. Zmagania piłkarskie kończymy na fazie grupowej, notując dwie porażki, jeden remis, oraz jedna wygrana. Natomiast przeciąganie liny kończymy w drugiej fazie, przegrywając po ciężkiej walce z NRŚL GANG. Dziękujemy kibicom Unii Oświęcim za zaproszenie oraz gościnność, która jak zawsze na najwyższym poziomie.

UNIA&RUCH
RADLIN&OŚWIĘCIM

 

Ultras Niebiescy:

W minioną sobotę mieliśmy okazję, gościć na summer cup 2022 organizowanym przez kibiców Unii Oświęcim. Po 4 niezłych meczach niestety nie udaje nam się wyjść z grupy, ale jesteśmy zadowoleni z tego, jak piłeczka chodziła. Oczywiście co mecz za naszą bramką była odpalana różnego rodzaju pirotechnika. Dzięki wielkie dla kibiców Unii za gościnę i zaproszenie.

 

zobacz również zdjęcia: