Legioniści na turnieju w Ljubljanie 28 września 2022

W ostatni weekend Legioniści wzięli udział w turnieju, który został zorganizowany przez Green Dragons Ljubljana. Poniżej relacje organizatorów i ekipy UZaLeżnieni.

 

Green Dragons Ljubljana:

Za nami 16 turniej GD. Świetna frekwencja, dużo zabawy i integracja z naszymi polskimi przyjaciółmi. Turniej zwyciężają Fužinci, za co gratulacje. Wiadomo, że zdobyli najbardziej pożądany puchar w Lublanie.

 

UZaLeżnieni:

W weekend wzięliśmy gościnny udział w turnieju organizowanym przez Green Dragons Ljubljana. Dziękujemy za wszystko! Do następnego! Hvala za vse in do naslednjega !

 

Olimpijczycy:

W ostatni weekend działo się dość sporo i był bardzo aktywny w naszym wykonaniu. W piątkowe popołudnie nasza Olimpia przegrywa 2:3 z Mazurem II Karczew. Natomiast większa część naszej grupy udaje się na turniej kibicowski do Ljubljany. O sukcesach sportowych nie ma co wspominać – dla nas liczyła się dobra zabawa i umacnianie naszej zgody z Braćmi Green Dragons Ljubljana. Niedziela to kolejny dzień integracji i mecz hokeja – sekcja odradza się dzięki chłopakom z GDLJ. Mecz niestety w plecy. Na meczu debiutuje nasza flaga zgodowa. Niestety smutne wiadomości dotarły do nas już na powrocie. Zmarł jeden ze Smoków. Mateja – počivaj v miru Bracie… Chcielibyśmy podziękować GDLJ za mega gościnę i dobrze spędzony czas. Do szybkiego zobaczenia! Ljubljana & Warszawa