Jubileuszowy piknik na 30-lecie działalności FC Ropczyce 25.06.2022 28 czerwca 2022

W ostatnią sobotę czerwca kibice Wisłoki z Ropczyc zorganizowali jubileuszowy piknik z okazji 30-lecia swojej działalności, który odbył się na obiekcie Błękitnych Ropczyce. Oprócz zmagań piłkarskich odbyły się również zawody w przeciąganiu liny. Tego dnia dla najmłodszych przyszykowano wiele atrakcji, między innymi dmuchane zjeżdżalnie czy mecz młodzików.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

W sobotę 25.06 w Ropczycach odbył się jubileuszowy piknik z okazji 30-lecia działalności naszego ropczyckiego fan clubu. Na stadionie Błękitnych Ropczyce już od wczesnego popołudnia na najmłodszych fanów Wisłoki z Ropczyc i Dębicy czekało wiele atrakcji zwieńczonych meczem młodzików.

Po zakończeniu meczu młodzików przyszedł czas na atrakcje dla starszego towarzystwa. Na wstępie rozegrany zostaje mecz kibiców Wisłoki z Dębicy kontra FC Ropczyce zakończony zwycięstwem fanów Wisłoki z Dębicy, jak również przeciąganie liny zakończone również zwycięstwem dębiczan. Po 30-minutowej przerwie, rozegrany zostaje mecz pierwszych drużyn Wisłoki i Błękitnych Ropczyce, zakończony zwycięstwem Błękitnych.

Na obu meczach mimo konkretnego upału, jaki towarzyszył nam tego dnia, wystawiamy niewielki młyn i sporadycznie dopingujemy oba zespoły, a na płocie wiszą trzy flagi, z czego dwie należą do naszego FC.

Po zakończeniu piłkarskich zmagań robimy pamiątkowe zdjęcie przy odpalonych racach i przenosimy się pod specjalnie przygotowane parasole, gdzie integracja z fanami Wisłoki z Ropczyc trwała do późnych godzin nocnych!

Warty odnotowania jest fakt, że całą organizacją pikniku w całości zajęli się chłopaki z Ropczyc, którym wyszło to bardzo dobrze! Mamy również nadzieję, że takie wydarzenie przyciągnie na Parkową 1 kolejnych fanatyków z biało – zielonych Ropczyc!

W JEDNOŚCI SIŁA!
ROPCZYCE MIASTEM WISŁOKI !