II Turniej Zaprzyjaźnionych Dzielnic 15.08.2020 18 sierpnia 2020

W sobotę, 15 sierpnia odbyła się druga edycja turnieju północnych dzielnic Katowic zorganizowanego przez GieKSiarzy z Bogucic, przez który przewinęło się około 100 osób. W zmaganiach piłkarskich wzięło udział 5 drużyn.

 

Bogucice Bastion GieKSy:
Dziś odbyła się druga edycja turnieju północnych dzielnic Katowic. Na Bogucice zaproszone zostały zaprzyjaźnione grupy z Zawodzia, Burowca, Młodych Katowic oraz kibice Górnika Zabrze z Rokitnicy! Po zaciętych bojach 3 drużyny miały tyle samo punktów więc zadecydowały karne. W nich najlepsi okazali się kibole z Zawodzia!
Przez turniej przewija się około 100 osób. Oczywiście przez cały turniej panuje świetna atmosfera, wspólne śpiewy, grill i piwko. Pozdrawiamy również przez telefon naszych ziomków za kratami oraz prezentujemy transparenty dla naszych przyjaciół po drugiej stronie muru. Dziękujemy wszystkim ekipom które nas tego dnia odwiedziły!
Widzimy się za rok!

Trójkolorowe Zawodzie:
W sobotę 15.08 spotykamy się na II edycji Turnieju Zaprzyjaźnionych Dzielnic. W tym roku do zmagań przystąpiło 5 drużyn: Bogucice, Burowiec, Torcida Rokitnica, Młode Katowice oraz drużyna z naszej dzielnicy. Od południa prowadzono rozgrywki w systemie „każdy z każdym”, a po rozegraniu wszystkich meczów okazało się, że 3 drużyny zgromadziły po 9 punktów. Sami zainteresowani postanowili rozegrać między sobą konkurs rzutów karnych. W karnych najlepsza okazała się drużyna z Zawodzia, która obroniła tytuł wywalczony przed rokiem! Przez cały turniej przewija się ponad 100 osób, z naszej dzielnicy przez cały czas obecne ponad 20 osób. Dziękujemy za organizacje ekipie z Bogucic oraz reszcie za kibolską atmosferę na całym turnieju. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok, oby w jeszcze większym gronie!