II Turniej Charytatywny dla Piotrka Pastusiaka 29.06.2019 2 lipca 2019

W minioną sobotę kibice Zagłębia Sosnowiec zorganizowali drugą edycję kibicowskiego turnieju, który był jednocześnie turniejem charytatywnym dla Piotrka Pastusiaka. Poniżej wiele relacji ekip, które tego dnia uczestniczyły w zawodach.

 

Klimontów 1906 – Wschodni Sosnowiec:
W minioną sobotę razem z Osiedle Juliusz Kazimierz Górniczy oraz Ostrowy Górnicze współorganizujemy II Turniej Charytatywny dla Piotrka Pastusiaka. W imprezie udział bierze 16 ekip kibicowskich, w tym Klimontów 1906 – Wschodni Sosnowiec wystawia swoją pakę. Podczas drugiej edycji turnieju najmocniejszymi ekipami okazały się Zagłębie Sosnowiec FC Jaworzno(piłka nożna) oraz reprezentacji Dąbrowy Górniczej (przeciąganie liny).

Wspólnie dla Piotra udało się zebrać na udział w 6-miesięcznej rehabilitacji ! Przez cały weekend gościmy Legijny Targówek, gdzie umacniamy Nasze Bractwo !!! Piotrek wracaj do zdrowia

 

Kazimierz Górniczy:
W ostatnią sobotę czerwca razem z Ostrowy Górnicze, Osiedle Juliusz i Klimontów 1906 – Wschodni Sosnowiec organizujemy II Turniej Charytatywny dla naszego ziomka Piotrka Pastusiaka. Gratulujemy Dywizjon Niwka za trzecie miejsce, Ultras Beskid Andrychów za drugie miejsce, Zagłębie Sosnowiec FC Jaworzno za pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej oraz Sportowa Dąbrowa za wygraną w zawodach przeciągania liny.

Wielkie podziękowania dla chłopaków z Beskidu i Jaworzna za poturniejową integrację. Piotrkowi życzymy wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim szybkiego powrotu do ZDROWIA! TAKICH BRACI SIĘ NIE TRACI!!! 

 

Zagłębie Sosnowiec FC Jaworzno:
W dniu wczorajszym bierzemy udział w II Turnieju Charytatywnym dla Piotrka Pastusiaka organizowanym przez Wschodni Sosnowiec. Pierwszy mecz w grupie wygrywamy z Będzińscy Fanatycy Zagłębie Sosnowiec 3-2 , w drugim meczu przegrywamy z Zew Kazimierz 3-0 i w ostatnim meczu pokonujemy Legijny Targówek 4-0.W ćwierćfinale spotykamy się z drużyną Wschodniego Sosnowca , w meczu pada bezbramkowy remis i pokonujemy naszych rywali w karnych! W półfinale gramy z Osiedle Środula mecz zakończył się wynikiem 0-0 i w walce o finał decydują rzuty karne , gdzie pokonujemy naszych przeciwników i wchodzimy do WIELKIEGO FINAŁU. W meczu o pierwsze miejsce było nam dane się zmierzyć z Ultras Beskid Andrychów gdzie po ciężkim i twardym boju ZWYCIĘŻAMY 2-1 i WYGRYWAMY CAŁY TURNIEJ.

Na koniec gratulujemy drużynie która zajeła miejsce drugie Ultras Beskid Andrychów i trzecie Dywizjon Niwka oraz dziękujemy organizatorom za zaproszenie i po meczową długą integracje. WRACAJ DO ZDROWIA , HEJ PIOTREK WRACAJ DO ZDROWIA !!! 

 

Zagłębie Sosnowiec Olkuscy Fanatycy:
29.06 2019 Zagłębie Sosnowiec Olkuscy Fanatycy wzięli udział w turnieju charytatywnym organizowanym przez Ostrowy Górnicze, Osiedle Juliusz, Kazimierz Górniczy i Klimontów 1906 – Wschodni Sosnowiec. W grupie spotykamy się z Klimontowem wygrywając 4-0, Dywizjon Niwka 1-1, wygrana z Młodą Wiarą 3-0 i wychodzimy z pierwszego miejsca. W ćwierćfinale spotykamy się z Osiedle Środula po zaciętym meczu niestety przegrywamy 1-0 i odpadami z rozgrywek.

Turniej wygrywa Zagłębie Sosnowiec FC Jaworzno, Gratulacje. Dziękujemy za zaproszenie.

 

Ultras Beskid Andrychów:

Korzystając z zaproszenia kibiców Zagłębia ze Wschodnich dzielnic Sosnowca, w sobotę pojawiamy się na kibicowskim turnieju w piłkę nożną, który był jednocześnie turniejem charytatywnym dla Piotrka Pastusiaka. Jak to zwykle bywa na takich imprezach, cały czas trwała bardzo dobra integracja, skutkiem czego nasz „trener” do domu wrócił dopiero dzisiaj i nie raczył obejrzeć finałowych zmagań swojej drużyny, efektem czego zajęliśmy drugie miejsce, ustępując jedynie kolegom z Jaworzna. Na usprawiedliwienie „trenera” pozostaje jedynie udział w zawodach picia złocistego trunku na czas.

Całkiem dobrze poszło nam także w konkurencji przeciągania liny, gdzie dotarliśmy do półfinału. Dziękujemy z tego miejsca organizatorom za zaproszenie, a wszystkim za mile spędzony czas i zabawę. Do zobaczenia na trybunach! 

 

Legijny Targówek:
Korzystając z zaproszenia naszych braci po szalu gościliśmy w zeszły weekend w Sosnowcu, gdzie wystartowaliśmy w II Charytatywnym Turnieju kibiców dla Piotra Pastusiaka. Odpadamy na etapie rozgrywek grupowych, zdobywając jeden punkt, jednak nie to było tego dnia najważniejsze. Turniej zdecydowanie można okrzyknąć sukcesem, udało się zebrać środki na 5 miesięcy rehabilitacji Piotrka! Przez cały weekend umacniamy zgodę, nie proznując także w nocy, czego efekty widzicie poniżej.


Ogromne dzięki dla Braci z Zagłębia za gościne i świetna organizacje, pozdrawiamy! Szczególnie dzięki dla: Klimontów 1906 – Wschodni Sosnowiec, Rycerskie tradycje, Osiedlowa rzeczywistość – Zagórze, Osiedle Juliusz