II Osiedlowy Turniej Kibiców z Baranówki 26.06.2021 27 czerwca 2021

Wczoraj na jednym z rzeszowskich orlików odbył się II Osiedlowy Turniej Kibiców z Baranówki. W turnieju wzięło udział 16 drużyn reprezentujących różne rzeszowskie osiedla, FC oraz grupy kibicowskie. Przez turniej przewinęła się spora liczba fanatyków Stali Rzeszów, których liczbę szacować można na ponad 300 osób.

 

Biało-Niebieska Baranówka:

W sobotę 26 czerwca na „ORLIKU SP 25 BARANÓWKA” odbył II OSIEDLOWY TURNIEJ KIBICÓW Z BARANÓWKI !!!

W Turnieju wzięło udział 16 drużyn reprezentujących różne rzeszowskie osiedla, FC oraz grupy kibicowskie. Baranówka reprezentowana była przez 2 drużyny: OLD BOYS BARANÓWKA oraz MŁODA BARANÓWKA.

Wszystkim zawodnikom zostały wręczone okazjonalne smyczki turniejowe oraz bony na skorzystanie z cateringu i piwa.

Warto zaznaczyć, że na Turnieju przewinęła się spora liczba fanatyków Stali Rzeszów, których liczbę szacować można na około 300-350 osób !!!

Na obiekcie został wywieszony okazjonalny transparent z nazwą Turnieju, transparent ku pamięci zmarłego w tamtym roku ŚP. DZIURSONA oraz transparent BIAŁO-NIEBIESKA BARANÓWKA.

Rozgrywki piłkarskie przebiegały w znakomitej atmosferze i nie obyło się bez emocji. Dodatkowo dla spragnionych nie brakowało różnego rodzaju napojów wyskokowych, wody mineralnej czy cateringu.

Korzystając z przerwy w rozgrywkach grupowych, wszyscy schodzimy się w jednym miejscu, odpalamy świece dymne i robimy wspólne zdjęcie.

Po chwili przerwy wznawiamy rozgrywki i kontynuujemy zmagania piłkarskie. Turniej wygrała drużyna Piastów & Marakany, drugie miejsce zajęło Nowe Miasto, zaś podium zamknęła drużyna z Północnych Rewirów.

Na koniec podziękowania dla wszystkich uczestników !!!

HISTORIA ZOBOWIĄZUJE – BARANÓWKA STALI RZESZÓW KIBICUJE !!!
BARANÓWKA, BARANÓWKA ZKS !!!

 

Biało-Niebieska Drabinianka:
Wczoraj bierzemy udział w II Osiedlowym Turnieju Kibiców Stali z Baranówki. Zmagania futbolowe niefortunnie kończymy na fazie grupowej.
BARANÓWKA TYLKO STAL!