II kibolski turniej kibiców Czarnych Słupsk 2019 23 czerwca 2019

Za nami już druga edycja kibolskiego turnieju kibiców Czarnych Słupsk, przez który przewinęło się około 170 osób, z czego 150 kiboli brało aktywny udział w różnych rywalizacjach. Poniżej obszerne relacje samych zainteresowanych.

 

MZKS Czarni – Słupska Elita:
Za nami II kibolski turniej kibiców Czarnych Słupsk. Na turnieju stawiło się ok. 170 osób z czego do aktywnej rywalizacji przystąpiło 150. Na turnieju, oprócz gospodarzy, pojawili się zaproszeni goście: Bytovia Bytów, Jeziorak Iława oraz Lechia Gdańsk. Na płocie zawisły takie flagi jak: „Osiedle Batorego”, „Boxing Club”, „Słupska Elita”, „Bokser”, patriotyczna chłopaków z Korzybia oraz „Bytoviacy”. Turniej, ze względu na drobne problemy techniczne, rozpoczął się z małym opóźnieniem. Nie przeszkodziło to jednak w dobrej zabawie na boisku.

Sportowe zmagania podzielone zostały na 4 grupy, do których przystąpiło 12 zespołów: Słupska Elita, Osiedle Batorego, Czarni Korzybie, Bytoviacy, Ultras Bytovia, Młoda Bytovia, Jeziorak Iława, ULG, Bytowska Lechia, NPLG, Lechia Gdańsk Morena oraz Lechia Gdańsk drużyna Myszy i przyjaciół. Dodatkową atrakcją była konkurencja przeciągania liny, do której przystąpiły 4 ekipy. W pierwszym półfinale Lechia pokonuję Bytovię natomiast w drugim Czarni wygrywają z Jeziorakiem. Walka o 3 miejsce kończy się zwycięstwem Bytovii nad Jeziorakiem natomiast w finałowej rywalizacji Czarni ulegają Lechii, która staje się zwycięzcą tej konkurencji.

Po całym dniu sportowych zmagań na boisku nadszedł czas na półfinały, w których między sobą rywalizowały drużyny Bytoviacy z ULG oraz nasza Starszyzna z Jeziorakiem. Ostatecznie w meczu o 3 miejsce Bytoviacy pokonują Jezioraka natomiast w finale ULG ulega Starszyźnie, która okazuje się najlepszą drużyną tegorocznego turnieju. Nagroda dla najlepszego strzelca turnieju trafiła do przedstawiciela Bytoviaków, zaś najlepszym bramkarzem został golkiper drużyny ULG. Atmosfera na turnieju dopisała. Nie zabrakło spontanicznych śpiewów i pirotechniki. Każdy uczestnik jako pamiątkę otrzymał okolicznościową smyczkę.

Na strudzonych sportową rywalizacją czekało gorące jedzonko z grilla i zimne trunki alkoholowe. Na koniec turnieju cyknęliśmy kilka wspólnych zdjęć, padło kilka okrzyków i nagrodziliśmy najlepsze ekipy i zawodników. Turniej można uznać za udany, mamy nadzieję, że każdemu się podobało. Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za przybycie!

 

BYTOVIACY:

Na turnieju zorganizowanym przez naszych braci ze Słupska pojawiamy się w ok. 30 osób. Bytovię reprezentują 3 ekipy: „Bytoviacy”, „Ultras Bytovia”, „Młoda Bytovia”. Na płocie zawisła jedna z nasza flaga: „BYTOVIACY”. Po całym dniu sportowych rywalizacji nasi sportowcy wywalczyli 3 miejsce zarówno w zawodach piłkarskich jak i przeciągania liny natomiast nasz zawodnik zostaje najlepszym strzelcem turnieju. Dziękujemy za gościnę i pozdro dla obecnych!