I Międzynarodowy Turniej Piłkarski Chojna Cup 2022 19 czerwca 2022

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 30-lecia FC Chojna, wczoraj odbył się I Międzynarodowy Turniej Piłkarski Chojna Cup, w którym wzięło udział dwadzieścia sześć zespołów. Przez cały turniej przewinęło się około 400 osób. Oprócz reprezentacji dzielnic oraz Fan Clubów szczecińskiej Pogoni na turnieju obecne były zaproszone ekipy z Berlina, Kołobrzegu, Osijeku oraz Rotterdamu.

W zmaganiach boiskowych najlepsza okazała się ekipa z FC Drawsko Pomorskie. Konkurencja wyciskania sztangi należała do przedstawiciela Dębna, natomiast załoga LFS nie miała sobie równych w przeciąganiu liny. Poniżej zamieszczamy relację samych zainteresowanych.

 

FCh’92:

Za nami I Międzynarodowy turniej piłkarski Chojna Cup 2022 z okazji 30-lecia Fan-Clubu szczecińskiej Pogoni z Chojny. W turnieju uczestniczyło 26 drużyn. Goście z kraju i zagranicy. Do niewielkiej miejscowości w okolicach Chojny, nad malowniczo położony teren nad jeziorkiem, w sobotni, upalny poranek dotarły zaproszone ekipy z Rotterdamu, Berlina, Osijeku, Kołobrzegu, jak również większość ekip ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Na boisku najlepsza okazała się ekipa z Drawska Pomorskiego i to ona zabrała puchar do domu. W wyciskaniu sztangi najlepszy okazał się przedstawiciel Dębna. W przeciąganiu liny najsilniejsza była ekipa LFS. Mimo upalnej pogody zabawa podczas turnieju była przednia dzięki pobliskiemu jeziorku, w którym co chwilę uczestniczy turnieju, się schładzali. Po rozdaniu pucharów i dyplomów, które wręczała burmistrz Chojny pani Barbara Rawecka, rozpoczęła się część integracyjna. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Był to pierwszy turniej organizowany przez nasz FC, mamy nadzieję, że wszyscy nasi goście bawili się wyśmienicie. Przez cały dzień przez turniej przewinęło się ok. 400 osób! Co nawet nas samych, z natury optymistów pozytywnie zaskoczyło. Są pewne plany co do przyszłości tego turnieju, ale na razie za wcześnie na jakieś konkrety. Podziękowania dla wszystkich uczestników za udział, za zacną i godną zabawę. FC Chojna pozdrawia wszystkich uczestników turnieju całą granatowo-bordową rodzinę, Kotwicę Kołobrzeg, Feyenoord, Dynamo i Kohortę Osijek! Do zobaczenia i jeszcze raz dzięki bez Was nie byłoby tak wyśmienitej zabawy! Tylko to, co najlepsze jest wystarczająco dobre FC Chojna 1992-2022.

 

FC Dębno:

W dniu 18.06.2022 braliśmy udział w I Międzynarodowym turnieju piłkarskim „Chojna Cup” z okazji 30-lecia Fan-Clubu Chojna. W wyciskaniu sztangi zajęliśmy pierwsze miejsce, a w przeciąganiu liny w finale ulegliśmy tylko ekipie LFS. Piłkarsko turniej zakończył się dla nas dosyć szybko. Chcielibyśmy podziękować organizatorom ekipie FCh’92 za zajebisty turniej i super organizacje. Życzymy ekipie z Chojny kolejnych 30 lat na takim samym wysokim poziomie reprezentowania naszej kochanej Pogoni.

 

Policcy Fanatycy:

30 LAT HISTORII DUMY I TRADYCJI
FCh’92 💪

W dniu wczorajszym korzystamy z zaproszenia i bierzemy udział w Pierwszym Międzynarodowym turnieju Chojna CUP 2022!
Piłkarsko zgarniamy wszystkie nagrody, jakie były przewidziane za udział w turnieju. Po fazie grupowej kończymy zmagania sportowe i zaczynamy integrację nad jeziorkiem, która trwa…😎
Dziękujemy za zaproszenie FCh’92, mega gościnność i zajebistą organizacje 🏆

 

FC Stargard:

W minioną sobotę 18 czerwca odbył się I Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Chojna Cup 2022” z okazji 30-lecia Fan-Clubu szczecińskiej Pogoni z Chojny. W turnieju uczestniczyło 26 drużyn. Goście z kraju i zagranicy.

Mecze były rozgrywane na boisku w Jeleninie. W rywalizacji wzięły udział zaproszone ekipy z Rotterdamu, Berlina, Osijeku, Kołobrzegu oraz ekipy ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego w tym Nasz Fan club. Niestety nie udało się nam wyjść z grupy. Na boisku najlepsza okazała się ekipa z Drawska Pomorskiego i to ona zabrała puchar do domu. W wyciskaniu sztangi najlepszy okazał się przedstawiciel Dębna (Nasz reprezentant zajął 2 miejsce). W przeciąganiu liny najsilniejsza była ekipa LFS. Mimo upalnej pogody zabawa podczas turnieju była przednia dzięki pobliskiemu jeziorku, w którym co chwilę uczestniczy turnieju, się schładzali. Po turnieju rozpoczęła się część integracyjna. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Był to pierwszy turniej organizowany przez FCH 92 wielkie dzięki za super turniej i konkretną gościnę do zobaczenia ! Na turnieju zbieraliśmy pieniądze do puszki dla dziewczynki z Naszego miasta, zebraliśmy 1110,10 zł oraz 12,84 euro. Jak by ktoś chciał jeszcze wspomóc akcje tutaj link : https://zrzutka.pl/waleczna-zosia-i-bialaczka-limfoblastyczna

 

Pogoń SportNet – www.pogonsportnet.pl:

W miniony już weekend w Chojnie odbył się międzynarodowy turniej kibiców Pogoni Szczecin. Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” opublikowało krótki materiał wideo, na którym można zobaczyć, jak to wydarzenie wyglądało w oku kamery.

 

Choszczno Pogoń:

W zeszłym tygodniu gościliśmy na międzynarodowym turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Fan Club Chojna z okazji 30-lecia jego istnienia. Pogoda dopisała, ekipy top, organizacja top, miejscówka top. Dzięki FCh’92 za zaproszenie i gratulujemy wygrania z nami w przeciąganiu liny;) Do zobaczenia w trasie i na trybunach.

 

FC Wysoka Kamieńska ’08:

Jakiś czas temu byliśmy obecni na turnieju zorganizowanym przez FCH92 z okazji 30-lecia ich działalności na Pogoni Szczecin. Dziękujemy za mega gościnę.