Charytatywny turniej kibiców Piasta Nowa Ruda 01.06.2019 2 czerwca 2019

Wczoraj w Nowej Rudzie odbył się turniej organizowany przez kibiców Piasta. Zawody zorganizowane były ku czci śp. Przema, podczas rozgrywek zbierano pieniądze na pomnik. Do boiskowych zmagań przystąpiło 8 drużyn.

 

Relacja Kibiców Piasta Nowa Ruda:

01.06 odbył się w Nowej Rudzie charytatywny turniej ku czci Ś.P Przema.

W zawodach uczestniczyło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy:
Piast Nowa Ruda Starzy,
Start Namysłów,
Ultras Silesia,
Orzeł Ząbkowice,
Piast Nowa Ruda NsP,
Kryształ Stronie Śląskie,
Bielawianka Bielawa,
Rokita Brzeg Dolny.

Zawody wygrała ekipa Bielawianki która po zaciętej walce po serii rzutów karnych pokonała Ultrasów z Wrocławia.Trzecie miejsce przypadło ekipie ze Stronia. Natomiast zawody w przeciąganiu liny wygrali chłopaki z Rokity. Cała impreza przebiegła w miłej atmosferze w czym sprzyjała ładna pogoda i dobrze zaopatrzony catering. Po wręczeniu drużynom pucharów i pamiątkowych dyplomów przy wspólnych śpiewach odpalono sporo pirotechniki. Wszystkim naszym Braciom dziękujemy za przybycie i wsparcie finansowe na pokrycie kosztów pomnika dla naszego zmarłego Brata Przema. TBSNT

 

Relacja kibiców Startu Namysłów:

Turniej Kibiców Piasta Nowa Ruda ku czci ŚP. PRZEMA. Delegacja STARTu Namysłów, która w zawodach piłkarskich niestety nie wyszła z grupy (wygrywając tylko jeden mecz), ale za to zajmujemy 2 miejsce w konkursie przeciągania liny! Nie wynik, a zabawa i integracja były tego dnia najważniejsze  Jednak z pustymi rękami do Namysłowa też nie wróciliśmy Braciom z Nowej Rudy dziękujemy za wspaniałą gościne! PIAST BIELAWA NAMYSŁÓW!