Charytatywny turniej „Gramy dla Leo” – Brzesko 21.12.2019 26 grudnia 2019

W minioną sobotę w Brzesku odbył się turniej charytatywny „Gramy dla Leo”, podczas którego wśród 20 zespołów znalazły się drużyny z Brzeska i okolic, Stali Sanok oraz pięć wystawionych przez kibiców Unii Tarnów. W zmaganiach piłkarskich najlepsza okazała się drużyna UTH.

 

Relacja Okocimskiego Brzesko:

Cześć Wszystkim!

Kilka słów podsumowań odnośnie naszych ostatnich działań, związanych głównie z Turniejem Charytatywnym „Gramy dla Leo”.

Na wstępie kierujemy ogromne podziękowania i słowa uznania w stronę wszystkich osób i firm, które zdecydowały się wesprzeć naszą akcję. Jesteśmy dumni, że w Brzesku wciąż są osoby, którym cierpienie innych nie jest obojętne. To dzięki Wam wszystkim udało się zorganizować i przeprowadzić to wydarzenie! DZIĘKUJEMY!

Odnośnie samego turnieju, w telegraficznym skrócie przedstawiamy kilka informacji. W rozgrywkach wzięło udział 20 drużyn, w tym pięć reprezentacji tarnowskiej Unii oraz zespół reprezentujący sympatyków Stali Sanok. W grze mogliśmy też zobaczyć 14 drużyn z Brzeska i okolic. Mecze zostały poprowadzone w czysto sportowej atmosferze, dzięki uprzejmości Kolegium Sędziów Brzesko, za co serdecznie dziękujemy!

Końcowa klasyfikacja drużyn wygląda następująco:

1. UTH
2. ELBUD Borzęcin
3. OKS seniorzy
4. Jasień

To tyle na temat wyników, bo zupełnie o co innego tutaj chodziło. Zebraliśmy się wtedy wspólnie, aby pomóc małemu Leo. Przed turniejem rozpoczęliśmy wiele licytacji. Dużo przedmiotów jeszcze do nas dotarło i już jutro zaczynamy wystawiać kolejne przedmioty dla Was! Po zakończeniu ostatnich, poinformujemy Was, jaką kwotę udało się nam wspólnie zebrać dla Leo!

Stay tuned!

 

Relacja Unii Tarnów:

Sportowa sobota „Jaskółek”.

Unia ponownie wygrywa! Mecz, który miał odbyć się dzisiaj w Tarnowie w ramach 4 kolejki 2 ligi futsalu odbył się już wczoraj, na wyjeździe w Nowym Targu. Unia pokonała Spartę Spytkowice 6-3 i z kompletem 12 punktów jest liderem tabeli. Za tydzień Uniści zagrają w Pińczowie. Zniecierpliwieni kibice na mecz w Tarnowie muszą poczekać do rundy rewanżowej. Będziemy informować o terminach spotkań.

Tego samego dnia w Brzesku, z inicjatywy kibiców Okocimskiego 20 drużyn wystąpiło w turnieju charytatywnym dla Leo. W zmaganiach najlepsza okazała się drużyna UTH, ale najważniejszy był jego charytatywny charakter. Ogromne słowa uznania i podziękowania dla fanów OKS za świetną organizację i wszystkim drużynom za wsparcie szczytnego celu!

Relacja Stali Sanok:

W sobotę 21.12 jesteśmy gościnnie obecni w 25 osób na turnieju charytatywnym „Gramy dla Leo” w Brzesku. W zmaganiach piłkarskich nasza drużyna odpada w ćwierćfinale z późniejszym triumfatorem rozgrywek drużyną UTH. Serdeczne podziękowania dla kibiców Okocimskiego za zaproszenie oraz gościnę!