Turniej Razem Trenujemy Sport – Wolbórz 2015

Relacja Kibica Widzewa:

„Razem Trenujemy Sport” – pod tym hasłem odbył się pierwszy turniej dla młodych piłkarzy rocznika 2004 organizowany przez wolborski Fan Club Widzewa oraz miejscowy klub Szczerbiec.

W turnieju wzięło 8 drużyn, dwie drużyny gospodarzy i Wielunia oraz Sulejowa, Moszczenicy, Tuszyna, a także z województwa mazowieckiego team z Żyrardowa, który przybył z liczną publiką ok. 50 osób. Tuż przed turniejem rozwieszone zostały fan clubowe transparenty z hasłem przewodnim turnieju oraz dwie wolborskie w tym jedna debiutująca „Młodzi DW”09.

Zmagania młodych adeptów sportu rozpoczęły się o 9:00 rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”. Po 28 zaciętych pojedynkach zostali wyłonieni zwycięzcy turnieju, choć zaznaczyć należy, że przegranych tego dnia nie było. Pierwsze miejsce powędrowało do pierwszej drużyny z Wielunia, a tuż za nimi na podium zameldowali się Sulejów i Moszczenica. Każda drużyna otrzymała puchar i dyplom za udział w turnieju oraz specjalnie przygotowane na ten turniej smyczki. Wybrano również najlepszego strzelca i bramkarza, którzy otrzymali widzewskie kalendarze oraz najlepszy bestseller ostatnich lat książkę „Wielki Widzew”.

W rozgrywkach zadebiutowały również specjalne nowe koszulki dla wolborskich juniorów. Każda drużyna zaopatrzona została również w słodkie bułki i napoje. Przez sam turniej przewinęło się bardzo dużo osób, które momentami wspomagało dopingiem swoich młodzików. Po zakończonym turnieju i wręczeniu nagród przyszedł czas na zdjęcia zarówno w swoich gronach z pucharami jak i tego wspólnego, przy którym uświadomiliśmy najmłodszych jaki Klub piłkarski jest dla nas wszystkich najważniejszy. Wolbórz miastem Widzewa – tu się nic nie zmienia!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments