Turniej kiboli Kolejorza 24.04.2021

W ubiegłą sobotę odbył się mini turniej zorganizowany przez fanatyków Lecha Poznań. W zmaganiach sportowych wzięły udział cztery drużyny – Rataje, Grunwald, Wilda oraz Pojebani. Co ciekawe, turniej nosił nazwę „Jebać Covid”.

 

Ratajscy Fanatycy:
Ostatnia sobota minęła nam pod znakiem mini turnieju. Poza nami zagrał też Grunwald, Wildeccy Fanatycy oraz Pojebani. Graliśmy systemem ligowym, czyli każdy z każdym. Kto wygrał turniej? Tego nie wiemy 🙂 Mało ważne 🙂 Najważniejsza była integracja w tych paskudnych czasach. Po turnieju przeszliśmy pod naszego wspólnego grafa, gdzie w naszym stylu zapozowaliśmy do zdjęcia 🙂 Następnie rozjechaliśmy się po domach by ogarnąć się, a o 20 spotkać się ponownie i wspólnie oglądać Derby Krakowa! Je*ać covid! Każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie!

 

Grunwald:
W miniony weekend organizujemy z Ratajscy Fanatycy mini turniej, który nie bez powodu na panujące czasy dostał nazwę J***Ć COVID. W sobotę zbieramy się z Ratajscy Fanatycy, Wildeccy Fanatycy oraz Pojebanymi, żeby umilić czas w trakcie śmiesznej plandemi. Mecze, śpiewy i oczywiście zajebista integracja wyłoniła na pierwszym miejscu Pojebanych. Po turnieju szybka fota trochę piro a później wszyscy udajemy się do jednego z lokali na integrację procentową oraz urodziny jednego fanatyka, które dla niektórych kończą się rankiem następnego dnia. Do następnego!!! TRZY DZIELNICE JEDNA SIŁA!!! TLP

 

Wildeccy Fanatycy:
W zeszły weekend spotkaliśmy się w cztery grupy, by rozegrać mini turniej „Jebać Covid”, w turnieju zdobywamy 6 punktów po zwycięstwie z Pojebanymi i Ratajscy Fanatycy oraz porażce z Grunwald. Po wszystkim wiadomo umacnianie przyjacielskich relacji i wspólne oglądanie Derbów Krakowa. Przy okazji pozdrawiamy Cracovia Zachodni Front !

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments