Turniej Kibiców Widzewa – Poddębice 07.03.2015

Relacja Kibiców Widzewa:

W sobotę 7 marca 2015 odbył się turniej kibiców Widzewa zorganizowany przez fanatyków z FC Poddębice.

W turnieju udział wzięło 16 drużyn podzielonych na 4 grupy.
Grupa A: Poddębice, Sieradz, Górniak, Rogów.
Grupa B: Aleksandrów Łódzki, Żabieniec, Łęczyca, Konstantynów Łódzki/ Kazimierz.
Grupa C: Uniejów, Zgierz, Młodzi z Bałut, Bełchatów.
Grupa D: Poddębice2, Pabianice, Stryków, Piotrków Trybunalski/Będków.

Od samego rana trwały zmagania sportowe, które mimo jednego boiska przebiegały bardzo sprawnie. Wystawione zostało stoisko z gadżetami na którym można było nabyć między innymi kilka wzorów koszulek (w tym turniejowe), bluzy, smyczki, saszetki, ręczniki czy długopisy. Na wejściu na halę na przyjezdnych czekało również stoisko gastronomiczne, na którym można było nabyć chleb ze smalcem i ogórkiem 🙂 barszcz biały oraz napoje zimne i gorące. Warto dodać, że jedzonko zostało własnoręcznie przygotowane przez poddębickich kiboli.

Hala została przyozdobiona transparentami z nazwami miast i osiedli, pozdrowieniami dla braci po szalu znajdującymi się po drugiej stronie muru oraz borykającymi się z problemami zdrowotnymi. Turniej przebiegał we wspaniałej atmosferze, przewinęło się sporo ludzi z dziećmi.

Po zakończeniu fazy grupowej wszyscy udali się za halę, aby w asyście pirotechniki oznajmić parę oczywistych kwestii. Kilka zdjęć, filmików i wszyscy szybko wracali na halę, bo niebawem rozpoczynała się faza pucharowa.

W meczach ćwierćfinałowych Poddębice pokonały Aleksandrów 2:1, Górniak Łęczycę 1:0, Zgierz drugą drużynę Poddębic 2:1 i Bełchatów Pabianice 2:0 w karnych(mecz 1:1). W batalii o finał Zgierz pokonał Poddebice 1:0, Górniak pokonał Bełchatów 2:0. W meczu o 3 miejsce Poddębice pokonały Bełchatów 6:4. W finale zmierzyły się drużyny Górniaka oraz Zgierza, lepszymi piłkarzami okazali się, ci pierwsi wygrywając 1:0.

Podsumowując turniej, wypadł elegancko, przewinęło się przez cały dzień ok. 300 osób. Pokazaliśmy po raz kolejny kto rządzi w Poddębicach. Niestety smutni panowie również dali o sobie znać, krążyli po Poddębicach i okolicach od samego rana, zatrzymywali grupy piesze i samochodowe, spisywali przeszukiwali (niektórych po kilka razy). Na szczęście wszyscy dotarli i poza małym poślizgiem czasowym nie przeszkodziło to w organizacji turnieju.

Serdeczne dzięki wszystkim obecnym za przybycie!
WIDZEW TO MY A NIE CACEK I JEGO PSY! JEBAĆ ŁKS!
EPD CHWDP!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments