Turniej Kibiców TKWM 07.02.2015

Relacja LGFCE:
Dnia 7 lutego 2015r. odbył się turniej kibiców TKWM organizowany przez Lechia Gdańsk Fan Club England.

Do tego turnieju przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu ponieważ na turniej zostały zaproszone m.in. dwa FC Lechii z Polski a dokładnie z Sierakowic i Tczewa.

Turniejowa integracja zaczęła się już dzień przed turniejem wraz z chłopakami z Sierakowic i Tczewa która trwała do białego rana.

Do rozgrywek piłkarskich ostatecznie stanęło 9 zespołów:
– LGFCE I
– LGFCE II
– FC Sierakowice
– LGFT & Stronie Śląskie
– Śląsk Wrocław Dywizjon 1947
– Nowa Ruda & Bielawa
– Polonia Przemyśl
– ŚWL Bastion Irlandia
– Czarni Słupsk

Tego dnia na hali zawisneło kilka transparentów i flag . m.in. 1945-2015 70 Lat Tradycji, Dumy i Chwały , Bracia Po Życia Kres – ŚWL , PDW Śląsk Wrocław, LGFT Tczew , Anticommunist Poland , Stronie Śląskie i małe barkówki Śląska i Wisły.

Po zmagających rozgrywkach cały turniej wygrywa drużyna LGFT & Stronie Śląskie , 2 miejsce zajmuje drużyna Śląska Wrocław Dywizjon 1947 a 3 miejsce zajmuje drużyna z Sierakowic. Mimo iż żadna z drużyn LGFCE nie dostała się nawet do półfinału cieszy fakt że to 2 drużyny Lechii z Polski zajęły czołowe miejsca w turnieju .

Po turnieju , rozdaniu nagród przyszedł czas na powrót do Manchesteru gdzie o godz. 20:00 zbieraliśmy się na poturniejową imprezę w jednym z manchesterskich klubów gdzie zabawa trwała do późnych godzin nocnych .

Niedziela dla chłopaków z Tczewa i Sierakowic przebiegła pod znakiem turystyki i rekreacji gdzie zwiedzili m.in. stadion Manchesteru United i Cmentarz gdzie jest pomnik ku pamięci ofiar katyńskich oraz spoczywają polscy piloci.

Na koniec chcieliśmy podziękować wszystkim którzy pomogli przy organizacji tego weekendowego wydarzenia , chłopakom z Sierakowic i Tczewa za przybycie z Polski na turniej , grupie ULG która wykonała dla nas transparent oraz wszystkim którzy zjawili się na turnieju .

Zdjęcia:guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments