Turniej kibiców Slovana Liberec

W ubiegły weekend w czeskim Libercu odbył się turniej, zorganizowany przez fanatyków Slovana okazji 10-lecia grupy „Chaotix”. Urozmaiceniem tego wydarzenia był m.in. turniej piłki nożnej, w którym udział wzięli kibice KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Lecha Poznań.

 

kibiceKSZO.com:
W ostatni weekend bierzemy udział w turnieju kibiców zorganizowanym przez Slovan Liberec. Zajmujemy drugie miejsce w rywalizacji piłkarskiej oraz pierwsze w przeciąganiu liny.

[art5]

Grunwald:
W miniony weekend bierzemy udział w turnieju zorganizowanym przez kibiców Slovana Liberec a konkretnie grupę Chaotix z okazji 10 lecia istnienia ich grupy. Do Czech docieramy kolo południa. Turniej rozpoczynamy od zwycięstwa 3:1 nad ekipą gospodarzy Chaotix Liberec, w drugim meczu pewnie pokonujemy Karkonosze Jelenią Górę 7:0, by następnie wygrać z Górnymi Łużycami 5:0. W czwartym meczu gramy z naszymi braćmi z KSZO i po raz pierwszy i ostatni tego dnia, (w dość niespodziewanych okolicznościach 😉 ) dzielimy się punktami remisując 0:0. Przed ostatnim meczem w turnieju, bierzemy udział w zawodach przeciągania liny, w których ze świetnej strony zaprezentowała się nasza młodzież, która pokonała wszystkie ekipy z Czech w tym również Górne Łużyce, ulegając po zażartej walce jedynie w finale braciom z Ostrowca, dzięki czemu plasujemy się na 2 miejscu. Po zawodach w przeciąganiu liny rozpoczynamy ostatnie spotkanie w turnieju i pewnie pokonujemy FK Jablonec 4:0, by chwilę po końcowym gwizdku wykrzyczeć w końcu, że PUCHAR JEST NASZ!!!

[art5]

Po rozdaniu nagród udajemy się na stary stadion Slovana by wspólnie z innymi ekipami odpalić piro i w wesołych nastrojach wracamy do hotelu. Szybko się ogarniamy i wieczorem udajemy się do pubu Slovana i na noce zwiedzanie miasta, którym towarzyszą głośne śpiewy ku chwale Lecha. Noc dała dużo atrakcji, począwszy od pięknych zabytków skończywszy na trafieniu paru fantów innych Czeskich klubów takich jak Slavia Praga, Sparta Praga i małych ganianek z ukraińcami, którzy czuli się zbyt pewnie w nie swoim mieście co bardzo szybko udało nam się z nimi wyjaśnić i ich pogonić. 😉

[art5]

Na drugi dzień udajemy się wspólnie zobaczyć skocznie w Libercu, by po chwili ruszyć w stronę stadionu na którym obecnie swoje mecze rozgrywa Slovan Liberec. Dzięki uprzejmości Chaotix udaje nam się wejść na mały, ale jakże klimatyczny stadion. Po krótkiej rozmowie i zwiedzaniu pakujemy się z powrotem w drogę powrotną do Poznania. Powrót spokojny, w komplecie i w zajebistych humorach!

Chaotix WIELKIE DZIĘKI za zaproszenie i gościnę która stała na bardzo wysokim poziomie.

LECH I KSZO SAMO ZŁO!
VENI, VIDI, VICI!
AVE GRU!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments