Turniej kibiców Ruchu – Remi Cup 2017

XIX Turniej im. Remigiusza Thiem „Remi Cup 2017” odbył się w Radlinie. W imprezie wzięli udział kibice Ruchu Chorzów, Widzewa Łódź, Elany Toruń, Wisły Kraków oraz Unii Oświęcim.

Poniżej zamieszczamy kilka relacji ekip obecnych na turnieju.

Niebieski Powiat Pszczyński:
Na wczorajszym turnieju Remi Cup stawiamy się w około 50 osób z Powiatu Pszczyńskiego. Po dobrej grze odpadamy w ćwierćfinale, gdzie po zaciętej serii rzutów karnych wyeliminowała nas Unia Oświęcim, późniejszy triumfator turnieju. Wszystkie mecze rozgrywamy w nowych, okazjonalnych koszulkach. Po turnieju udajemy się na wesele naszego kolegi, gdzie prezentujemy bramę weselną, zużywając przy tym sporo piro. Andrzej i Marta, wszystkiego najlepszego!”

Niebieska Halemba:
”Wczoraj spora delegacja NDH pojawia się na turnieju REMI CUP !! Jeszcze przed tuRniejem mogło być gorąco ale pewnej grupie brakło odwagi… NRŚL GANG gra w specjalnych koszulkach, jak na zdjęciu!”

Unia Oświęcim:
”Na tegorocznej edycji turnieju Remi Cup, pojawiamy się w 45 osób z flagą. Nasza drużyna pewnie wychodzi z grupy i kontynuuje grę w fazie pucharowej. Tam dociera do finału dwukrotnie wygrywając po rzutach karnych. Finał również rozstrzygnąć musiały karne. Zwycięzca mógł być tylko jeden i puchar pojechał z nami do Oświęcimia. We wszystkich spotkaniach naszej drużyny na trybunach konkretnie pod względem dopingu prezentowała się reszta grupy. Dziękujemy kibicom Ruchu za zaproszenie!”

Zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments