Świętochłowice stawiają na RUCH 24.07.2021

W minioną sobotę w Świętochłowicach odbył się pierwszy piknik rodzinny o nazwie „Świętochłowice stawiają na RUCH”. Miejscowi sympatycy Ruchu przygotowali sporo atrakcji dla najmłodszych kibiców klubu. Tego samego dnia odbył się również turniej piłkarski, a o symbolicznej godzinie 19.20, drużyna „Niebieskich” zaprezentowała się swoim fanom przed startem II-ligowego sezonu. Z tej tez okazji odbył się pokaz pirotechniczny. Poniżej wrzucamy sporą ilość relacji samych zainteresowanych.

 

Niebieskie Świętochłowice:
Emocje już opadły, gratulacje dostajemy od wszystkich stron, więc czas na pare słów od nas. 24.07.2021 miał miejsce pierwszy piknik rodzinny o nazwie „Świętochłowice stawiają na RUCH”.

Z tego miejsca należą się podziękowania dla Daniel Beger – Prezydent Świętochłowici Miasto Świętochłowice! Od początku gdy pojawił się pomysł tego wydarzenia mogliśmy liczyć na pomoc za co serdecznie dziękujemy! Poza tym należy wspomnieć Ruch Chorzów. Na pomoc klubu mogliśmy liczyć w każdym aspekcie pikniku.

Dziękujemy również GB Spartan Chorzów za świetny pokaz w wykonaniu Adam Wieczorek i Maciej SOWA Browarski. Dzieci były zachwycone! Na koniec dnia dzięki PiroShop.pl mogliśmy odpalić około 200 rac co pięknie zakończyło cały piknik!

Podziękowania należą się również: Wielki Ruch, Fanatical Girls’1920, KIBICE RAZEM Ruch Chorzów, OSIR Skałka, Stadion dla Ruchu – Cicha6.com. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, których wymieniliśmy wyżej. Naprawdę wasza pomoc wiele dla nas znaczyła a patrząc na to co działo się przez cały dzień robota została wykonana najlepiej jak to możliwe.  ŚWIĘTOCHŁOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE 

 

Bastion Mikołów:
W sobotę 24.07.2021 w Świętochłowicach na Skałce odbył się Niebieski Piknik Rodzinny od rana wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in.: gry, zabawy, dmuchańce , Zumba, turniej piłkarski dla dzieci.

Zorganizowany został również turniej piłki nożnej Fan Clubów, nasza ekipa Bastion Mikołów zajęła 3 miejsce GRATULACJE, zwyciężyła drużyna Niebieskie Świętochłowice, drugie miejsce zajęła Niebieska Ruda Śląska.

Wieczorem odbyła się prezentacja drużyny Ruch Chorzów przed nowym sezonem 2021/2022, zaprezentowane zostały nowe stroje w których będą grać nasi zawodnicy w nowym sezonie.
Oczywiście podczas całej imprezy która trwała praktycznie cały dzień nie zabrakło przedstawicieli z Mikołowa.

 

NRŚL GANG:
Piłkarska drużyna NRŚL GANG podczas wczorajszego turnieju poprzedzającego prezentację Ruchu przegrywa dopiero w finale, zajmując ostatecznie drugie miejsce! 

 

Niebieski Powiat Pszczyński:
Wczorajszego dnia korzystamy z zaproszenia i pojawiamy się na turnieju piłki nożnej w Świętochłowicach. W grupie trafiliśmy na Piekary Śląskie( wygrana 4:1) Jaworzno ( remis 2:2) ostatnim przeciwnikiem okazał się Mikołów z którym walczyliśmy o wyjście z grupy, ostatecznie ten zacięty mecz przegrywamy 2:1 i kończymy zmagania na 3 miejscu w grupie. 

 

FC Niebieskie JawoRzno:
Wczorajszego dnia jesteśmy obecni w 15 osób w Świętochłowicach ostatecznie zajmujemy 4 miejsce na turnieju. 

 

Niebieskie Katowice:
W dniu wczorajszym korzystając z zaproszenia Niebieskie Świętochłowice oraz Miasto Świętochłowice wybieramy się na organizowany przez nich piknik i bierzemy również udział w turnieju piłkarskim. Cała sobota przebiegła pod znakiem wielu atrakcji, zwieńczonych prezentacją drużyny Ruch Chorzów . Z tego miejsca gratulujemy naszym bRaciom po szalu tak wspaniałej imprezy!!! 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments