Turniej Kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego 04.07.2015

Relacja kibiców ŁKS-u Łomża:

W sobotę, 4 lipca, na boisku w Piątnicy odbył się Turniej Kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

W turnieju piłkarskim udział wzięły następujące drużyny: AK Banda, Brigade’99, Ełkaesiacy’03, FC Kolno, FC Mątwica, FC Piątnica, FC Śniadowo, Łomżyca 1, Łomżyca 2, OBP, Sparta Szepietowo i ZDR.

Na płocie wywieszamy flagi oraz transparent „W jedności siła ŁKS – rodzina”.

Pogoda tego dnia bardziej sprzyjała relaksowi w cieniu w zimnym piwkiem w ręku, aniżeli uganianiu się za piłką po wyschniętej murawie. Po wielu zaciętych bojach udało się jednak wyłonić pierwszą trójkę piłkarskich zawodów. Zwycięzcą turnieju została drużyna OBP, która uplasowała się kolejno nad Spartą Szepietowo i AK Banda.

W przerwach pomiędzy spotkaniami rozstały rozegrane także inne konkurencje. W zawodach podnoszenia ciężarów zwyciężył kibic Sparty Szepietowo (podnosząc 132,5 kg). W przeciąganiu liny najlepsza okazała się Łomżyca. Na podium tych zawodów uplasowały się także drużyny Brigade’99 i Sparty Szepietowo. Dodatkowo przed ceremonią rozdania nagród odbył się konkurs picia piwa na czas.

Jak to bywa podczas takich imprez atmosfera była bardzo rodzinna. Nie brakowało emocji sportowych a także wielu zabawnych sytuacji. Od siebie dodam, że dobrze jest widzieć jak niektórzy fani pomimo upływającego wieku nie zawiesili szalika na przysłowiowym kołku i dalej są mocno związani z życiem kibicowskim w Łomży.

Sam turniej można uznać za udany. Po rozgrywkach sportowych do późnych godzin nocnych trwała nieoficjalna część turnieju.

Dzięki za przybycie wszystkim fanom ŁKS-u oraz Sparcie Szepietowo. Do zobaczenia na meczu z Rakowem Częstochowa, który odbędzie się 19 lipca, o godzinie 17:00 na Z18.

Zdjęcia z Turnieju Kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments