Turniej Kibiców Jaroty Jarocin 31.01.2015

Poniżej przedstawiamy Wam relację kibiców Astry Krotoszyn:

W dniu wczorajszym tj. 31.01.2015 odbył się turniej kibiców organizowany przez naszych przyjaciół z Jarocina. Pojawiliśmy się na nim w 26 osób.

W turnieju udział wzięło 9 ekip- dwie gospodarzy, LKS Czarnylas, Polonia Świdnica, Ostrovia Ostrów, Kania Gostyń, Górnik Wałbrzych, Victoria Września oraz my.

Losowanie przydzieliło nam do grupy Jarote, Górnika oraz LKS. Niestety wszystkie te spotkania po zaciętych walkach przegraliśmy. Tym samym zajeliśmy ostatnie miejsce w grupie, kończąc cały turniej na dziewiątym(ostatnim) miejscu. W turnieju zwyciężyła ekipa Ostrovii Ostrów wyprzedzając Kanię Gostyń.

Pomimo, że piłkarsko wypadliśmy bardzo blado to na trybunach humory w pełni nam dopisywały. Po turnieju wszyscy uczestnicy przenieśli się do jednego z jarocińskich lokali, gdzie odbyła się dalsza integracja oraz poczęstunek, nie zabrakło nawet tańców 😉

Warto podkreślić wzorową organizację turnieju. Należy również podziękować naszym braciom z Jarocina za zaproszenie i bardzo dobrą zabawę. Do następnego razu!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments