Turniej kibiców Czuwaju Przemyśl 07.08.2021

Wczoraj w Przemyślu odbył się turniej kibiców Czuwaju, przez który przewinęło się 150 osób. Na turnieju oprócz gospodarzy pojawili się sympatycy MKS-u Radymno. W zmaganiach boiskowych wzięło udział dwanaście drużyn.

 

Harcerzyki:

7.08.2021 – Turniej kibiców Czuwaju Przemyśl 2021

Ostatnią większą imprezą na naszym stadionie był mecz z Zagłębiem ponad 3 lata temu. Postanowiliśmy nieco rozkręcić towarzystwo i zorganizować piłkarskie zmagania na naszym stadionie.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów podzielonych na grupy. Na uczestników czekały różne smakołyki i napoje chłodzące, a także konkursy. W uroczystym otwarciu odpalona została duża ilość pirotechniki.

Najlepsi w piłkarskich zmaganiach okazali się nasi przyjaciele z Radymna z osiedla Jagiełły, którzy w wielkim finale pokonali Glazera. Tuż za podium znalazła się ekipa Czuwaj Handball Oldboys, która okazała się czarnym koniem zawodów.

Przez cały turniej nasz stadion odwiedziło 150 osób w tym 40 z Radymna. Wielkie podziękowania dla uczestników, a szczególnie dla organizatorów. <C>ZUWAJ RODZINA!

 

Ultras Radka:

W dniu wczorajszym jesteśmy obecni w 40 osób na turnieju organizowanym przez naszych braci z Przemyśla. Wystawiamy dwie drużyny: Młoda Radka i Jagiełły. Chłopaki z Jagiełły zajmują pierwsze miejsce, młodzież kończy zmagania piłkarskie na meczach grupowych !

DZIĘKUJEMY BRACIOM ZA GOŚCINĘ !!!

DO NASTĘPNEGO !

RADKA&CZUWAJ !!!!!


guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments