Turniej kibiców „Blue Christmas Cup”

W sobotę w Suszcu odbył się turniej kibiców Ruchu Chorzów „Blue Christmas Cup”, którego organizatorami byli fani z Niebieskich Żor, Niebieskiego Powiatu Pszczyńskiego oraz Niebieskiego Strumienia.

 

Niebieski Powiat Pszczyński:
Już za nami turniej „Blue Christmas Cup”, którego byliśmy gospodarzami razem z Niebieskim Strumieniem oraz Niebieskie Żory. Wszystkim Fan Clubom i zgodom dziękujemy za przybycie. Myślimy, że godnie uczciliśmy pamięć naszych zmarłych braci po szalu Śrubę, Poisona i Manego. Podziękowania należą się także każdemu z osobna, kto przyłożył choć małą cegiełkę do powstania tego turnieju. Nasza drużyna NPP &NSTR składała się z 10 zawodników. Rozegrała 5 meczy i… nie wyszła z grupy.

[art5]

Wyniki spotkań:
NPP&NSTR 0-1 Ultras Niebiescy
NPP&NSTR 1:1 Niebieskie Katowice
NPP&NSTR 0:0 NRŚL GANG
NPP&NSTR 1:2 ELANA TORUŃ – Fan Club Gniewkowo
NPP&NSTR 3:2 Wisła Nowa Huta
W konkursie w wyciskaniu na sztandze wystartowało od nas 2 reprezentantów i jeden z nich zajął 3 miejsce! Po turnieju wspólna Wigilijka i melanż do rana! 

 

[art5]

 

Niebieskie Żory:

W ubiegłą sobotę wraz z Niebieski Powiat Pszczyński oraz Niebieski Strumień zorganizowaliśmy halowy turniej w piłkę nożną poświęcony naszym zmarłym kolegom. Na turnieju oprócz fan clubow Ruchu znaleźli się także kibice Widzewa, Wisły, Elany oraz Unii Oświecim. Wszyscy razem meldujemy się na hali o godzinie 8 rano, turniej rozpoczął się o 9. W przerwie po fazie grupowej odbywa się poczęstunek dla gości oraz konkurs wyciskania sztangi, w której wygrał reprezentant NRŚL GANG, do nas należało drugie miejsce. Niestety nasi piłkarze tym razem musieli uznać wyższość innych zawodników i nie wychodzimy z grupy. Cały turniej wygrywa Bandycki Powiat Mikołowski, drugie miejsce Unia Oświęcim, trzeci na podium stanęli Ultras Niebiescy. Po turnieju udajemy się wszyscy razem na sale gdzie odprawiamy wigilijke, jemy świniaka i w świątecznych nastrojach i ze śpiewem na ustach umacniamy relację z naszymi zgodami. Pozdrawiamy Elita Pabianic oraz Wisła Nowa Huta! Dziękujemy wszystkim za przybycie i po raz kolejny pokazaliśmy że Ruch nigdy nie zginie i zapewniamy że to nie ostatnia odsłona Blue Christmas Cup!

[art5]

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments