Turniej Kibiców Arki Gdynia w Rumi 27.07.2019

Wczoraj odbył się turniej kibiców Arki Gdynia, na którym oprócz gospodarzy pojawiły się również ekipy Lecha Poznań, Cracovii i Gwardii Koszalin. Więcej w relacjach samych zainteresowanych.

 

Strach boi się odważnych:

Wczoraj odbył się turniej kibicowski dla naszych dzielnic oraz FC. Obecne były także z nami dobre składy naszych zgód: Lech Poznań, Cracovia oraz Gwardia Koszalin. Turniej dedykowany był dla braci po drugiej stronie muru. Cały turniej wygrywa ekipa FC Rumia, jednak nie wynik tego dnia był najistotniejszy. Po turnieju wybieramy się na mecz Gryfa Wejherowo z Widzewem Łódź. Przed meczem parę ganianek, 5 aut i bus Widzewa widząc nas ucieka pod prąd i po chodnikach, nie wykazując chęci do walki. Do tego kilku Widzewiaków traci swoje barwy po drodze na stadion. HFA! 

[art5]

 

Arka Gdynia Człuchów:
Nasza delegacja wzięła dziś udział w Turnieju kibiców w Rumi. Z tego miejsca wielkie podziękowania dla wszystkich braci po szalu za wspólną zabawę, a w szczególności słowa uznania kierujemy do organizatorów tego przedsięwzięcia. Po turnieju udaliśmy się także do Wejherowa, gdzie Gryf podejmował Łódzki Widzew. Jedna siła, Arka Gdynia !

 

Lech Poznań Fanatics:
Dziś w Rumi w turnieju organizowanym przez FC Arki wystąpiła ekipa Lecha z Piły. Podziękowania dla organizatorów Arka Gdynia FC Rumia za zaproszenie. AG & LP!

 

Tczewsko-Wejherowska banda:

[art5]

 

Koszalińska Gwardia:
Wczoraj w 18 osób jesteśmy obecni na turnieju kibiców w Rumi. Do gry wystawiamy dwa zespoły, które reprezentują nas ze zmiennym szczęściem. W tym dniu swój debiut zalicza nowa zgodowa flaga Gwardia & Arka, która została uszyta z okazji 30 lecia sztamy. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gościnę. Później zjawiamy się na meczu Gryf Wejherowo – Widzew Łódź. 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments