Turniej inaugurujący obchody 10-lecia FC Wolbórz

W tym roku Dywizjoniści obchodzić będą swoje 10-lecie istnienia, obchody okrągłej rocznicy zainaugurował niedzielny turniej w Wolborzu. Przez cały dzień zbierano również różne zabawki na akcje Wiary Spod Zegara – ” Wiara dla dzieciaków”.

 

Dywizjoniści:
Rok 2019 nadchodzi wielkimi krokami ! Jest to rok w którym będziemy obchodzić 10-lecie naszego FC. Dlatego dzisiejszego dnia postanowiliśmy zainaugurować obchody naszej okrągłej rocznicy i dać jasny sygnał światu, że będzie się działo, oj będzie !! Mimo mrozu i średniej aury rozgrywamy turniej w którym występują drużny złożone z Wolborskich kibiców Widzewa : Młodzi DW , Młodzi DW II , Wolborscy Widzewiacy, Sekcja Baby, Old Boys DW oraz Wierchuszka. Odnotujmy tylko, że turniej zwyciężyli Młodzi DW , na II miejscu uplasowała się drużyna Młodzi DW II, a na ostatnim stopniu podium stanęli nasi „weterani” z Old Boys DW . GRATULACJE PANY !


Jednak nie o wynik nam chodziło, poza możliwością spotkania się i inauguracji obchodów roku 2019, przeprowadziliśmy zbiórkę zabawek oraz pieniędzy na akcje Wiary Spod Zegara – ” Wiara dla dzieciaków”.

Na turnieju wisi nasza reprezentacyjna flaga oraz 3 transparenty DW09, Młodzi DW09 oraz trans dla naszych ziomków przebywających na emigracji – Pozdrawiamy Panowie i pamiętamy o was zawsze ! Wielkie dzięki dla wszystkich obecnych – rozpędzamy się i zapewniamy, że w 2019 roku usłyszycie o nas niejednokrotnie !!

PS. Oprócz emigracji na turnieju brakło kilka osób które startowały na XIV Pucharze Polski ADCC w Warszawie – Do Wolborza razem z nimi wracają Złoto i Brąz ! Graty !!

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments