Turniej Fan Clubów Widzewa – Gałkówek 2013

Wakacyjny Turniej Fan Clubów wpisał się na dobre w kalendarz Widzewiaków. Z roku na rok coraz więcej drużyn zgłasza swoją gotowość do uczestnictwa w imprezie, stąd tegoroczny turniej zgromadził na boiskach 31 drużyn.

Fan Club z Gałkówka od kilku tygodni przygotowywał się do turnieju, próbując zadbać o każdy szczegół. Powstały między innymi okazjonalne koszulki, które można było nabyć na pamiątkę turnieju.

Niestety pogoda, która co roku dopisywała, tym razem postanowiła sprawdzić nasze umiejętności organizacyjne. Deszcz i niska temperatura nie powstrzymały jednak Widzewskich Wariatów i od samego rana z całej Polski napływała czerwona fala, by ostatecznie około godziny 10:30 wziąć udział w losowaniu grup. Podzielone na 8 grup Fan Cluby rozpoczęły zmagania sportowe.

Pogarszające się warunki pogodowe nie przeszkodziły w rozegraniu najważniejszego meczu tego dnia. W finale spotkały się ekipy z Głowna i Niewiadowa. Po emocjonującym spotkaniu zwycięskim Fan Clubem okazało się Widzewskie Głowno, które jako trzecie zasiądzie w znakomitym towarzystwie Zwycięzców Turnieju Fan Clubów w Gałkówku (Zelów 2011, Stryków 2012, Głowno 2013).

W międzyczasie udało się zebrać wszystkich przybyłych do wspólnego zdjęcia. Mimo złej pogody na turnieju stawiło się ponad 400 osób.

Pogoda uniemożliwiła rozegranie trzeciego turnieju w Fifę a przez chwilę wydawać by się mogło, że uniemożliwi również rozegranie zawodów w siatkówkę plażową. Dzięki determinacji organizatorów udało się przygotować boisko i sympatycy siatkówki mogli uczestniczyć w rozgrywkach. Zawody przybrały jednak formę zabawy a zwycięska para nie została wyłoniona.

Około godziny 17:00 ostatnie drużyny wyruszają w drogę powrotną i III Turniej Fan Clubów Widzewa przechodzi do historii.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za obecność mimo kiepskiej pogody. Dziękujemy pomocnikom spoza Fan Clubu, którzy pomogli przy organizacji turnieju. Dziękujemy wszystkim ekipom z Bliskiego Wschodu za gotowość i pomoc w zabezpieczeniu pewnych spraw.

Sajmon

zdjęcia i relacja: KutnoTylkoWidzew.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments