Turniej charytatywny Razem dla Maćka 02.07.2016

Relacja Kibiców Legii:
2 lipca w Twierdzy Modlin odbył się kibicowski turniej charytatywny „Razem dla Maćka”. Kibic Legii Warszawa, od 7 lat walczy z rakiem złośliwym kości i niedawno przeszedł ciężką operację, po której czeka go rehabilitacja. Na ten właśnie cel zbierane były pieniądze podczas turnieju.

W sobotę od rana w Twierdzy Modlin można było zauważyć ludzi w białych koszulkach z herbem Legii na sercu – były to grupy kibiców zmierzające na turniej piłkarski: Uzależnieni, Twierdza Legia, Fanatyczny Tarchomin & Białołęka, Przasnysz, Ciechanów, Świt, Jelonki, Capital City, Legionowo i organizator całego zamieszania Grupa Nowodworska.

Turniej stał na wysokim poziomie piłkarskim, a na jeszcze większym poziomie była w tym dniu zabawa i integracja. Doszło do kilku ciekawych spotkań np. mecz przyjaźni pomiędzy Jelonkami i Fanatycznym Tarchominem & Białołęką, gdzie na pierwszy gwizdek rozpoczynający mecz wszyscy zawodnicy wymienionych ekip wypili piwo i odpalili sporą ilość pirotechniki.

Od początku trwania turnieju można było napić się piwka z nalewaka lub zjeść coś z grilla przy dźwiękach muzyki. W półfinale Grupa Nowodworska zmierzyła się z Ciechanowem i Świt z Capital City. Do finału awansowały zespoły Ciechanowa i Świtu. W meczu o 3. miejsce po karnych cieszyła się Grupa Nowodworska, a w finale wygrał Ciechanów.

Nie samymi meczami człowiek żyje więc w miedzy czasie odbyło się kilka konkursów, jednym z nich było picie piwa na czas, gdzie pierwszym miejscem mogą pochwalić się zawodnicy z Przasnysza i Twierdzy Modlin. Jednak konkurs, który został ogłoszony o 10 rano i był najbardziej wyczerpujący i naprawdę wymagał zaangażowania na najbardziej pijaną osobę na turnieju wygrał przedstawiciel Capital City, który otrzymał nagrodę przy głośnych śpiewach i odpalonej pirotechnice 😉

W czasie turnieju poszło około 800 piw i wielokrotnie odpalane było piro. Na zakończenie wykonane zostało pamiątkowe zdjęcie, ale najważniejsza tego dnia była pomoc dla Maćka – cały zysk z wpisowego, cateringu czy piro zostanie przekazany właśnie na ten cel.

Na koniec dnia odbył się także koncert, na którym zagrali Salvia, Miejskie Fascynacje, Konspiracja Osiedlowa oraz BONUS RPK. Impreza trwała do wczesnych godzin rannych. Podczas koncertu Bonus przeprowadził licytację swoich gadżetów i w taki sposób koszulka „WFH uwolnić Pazura” poszła za 300 zł, a książka „Uwolnić Maćka” za 2000 zł.

Dzięki jeszcze raz dla wszystkich grup, które odpowiedziały na nasze zaproszenie oraz osób, które kupiły bilety – cegiełki na koncert. CAŁA LEGIE ZAWSZE RAZEM!

Zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments