Trójmiejski rebus

Wczoraj w Gdańsku odbyły się kolejne Derby Trójmiasta, które przyciągnęły na trybuny 25 066 kibiców. Z wiadomych przyczyn na sektorze gości zabrakło Arkowców. Podczas meczu Ultrasii Lechii Gdańsk zaprezentowali dwie oprawy, a jedną z nich stanowił „rebus”. Na sektorze pojawiła się sektorówka, którą dopełniały transparenty tworzące hasło „PODPOWIEDŹ: Powiedzenie, które zna każdy mieszkaniec Trójmiasta”, oraz „Znasz odpowiedź? Zadzwoń/napisz! 885 881 929 / 58 7853070”. Jak się później okazało, numery te należą do sekretariatu klubu Arka Gdynia oraz osoby zajmującej się projektem „Kibice Razem”.

 

Dzisiejszego dnia, każda osoba która zdecydowała się wysłać sms właśnie na jeden z tych numerów otrzymała odpowiedź zwrotną: „Podane hasło jest niepoprawne. Prawidłowe hasło to CHWM – Chłopcy Wymachujący Maczugami”.  

 

Arka Gdynia:
Wczorajszego dnia kibice klubu zza miedzy przygotowali oprawę „rebus”. Na dolnej części oprawy zostały podane numery telefonu do sekretariatu klubu Arka Gdynia oraz numer osoby zajmującej się projektem „Kibice Razem”. Na wymienione numery przychodziły wulgarne smsy których nie będziemy cytować. Dzisiejszego dnia do osób które wysłały wiadomość z odpowiedzią zostały nadane smsy zwrotne. „Podane hasło jest niepoprawne. Prawidłowe hasło to CHWM – Chłopcy Wymachujący Maczugami”. 

 

Do wpisu został dodany również filmik, uprzedzamy że zawiera on niecenzuralne ujęcia i każdy ogląda na własną odpowiedzialność. Filmik dostępny jest TUTAJ.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments