Tragiczny wypadek kibiców Elany Toruń

Tragiczne chwile przeżywają kibice Elany Toruń… Samochód z kibicami Elany wracający z wyjazdu Stali Rzeszów do Jarosławia (05.05.2018) dzisiejszej nocy uległ wypadkowi. W wyniku wypadku jeden Elanowiec stracił życie, pozostali leżą w szpitalu…

 

Komunikat o wypadku ze strony Elanowcy.pl:

Drodzy Elanowcy…
W dniu dzisiejszym dotarła do nas tragiczna wiadomość. Ciężko w tej chwili cokolwiek pisać bo wciąż nie chcemy wierzyć w to co się stało… Jak już wcześniej inne portale kibicowskie informowały w ubiegłą sobotę, ekipą (w dokładnie 29 osób + 4 KKS Kalisz) wspomagamy STAL RZESZÓW na ich wyjeździe do Jarosławia. My jednak w tej chwili nie o tym… Dzisiaj w nocy jedno auto wracające z tego wyjazdu miało poważny wypadek na autostradzie na wskutek czego jedna osoba od nas nie żyje a pozostali są w ciężkim stanie w szpitalu.

Kibicem, który nie przeżył jest nasz kolega „KUPIEC”… Cóż dodać w takim momencie? Nic racjonalnego nie przychodzi nam do głowy. To straszne, że w tak młodym wieku Paweł zasiądzie w SEKTORZE NIEBO… Brak słów. Z naszej strony rodzinie Pawła składamy najszczersze kondolencje. Informacje na temat ceremonii pogrzebowej będziemy przekazywać na stronie jak tylko będzie ustalona konkretna data… Jeżeli chodzi o pozostałych to nie pozostaje nam nic innego jak MODLIĆ się za zdrowie naszych BRACI. Głęboko wierzymy iż z tego wyjdziecie!!!

CHŁOPACY TRZYMAJCIE SIĘ!!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments