TOR Dobrzeń Wielki – Chemik Kędzierzyn Koźle 17.06.2017

W Dobrzeniu Wielkim pojawiła się grupa około 180 kibiców Chemika, która wspierana była przez 40 osoby z Częstochowy. Na płocie pojawiło się łącznie 6 flag z czego 2 należały do Rakowa. Podczas meczu nie zabrakło głośnego dopingu i odpalonej pirotechniki.

Relacja kibiców Chemika:
Na wczorajszy wyjazd do Dobrzenia, ruszamy z zapasem czasowym bez zbędnego ogona w ok. 110 osób. Po drodze dojeżdżają kolejne auta, a przed Dobrzeniem dołączają do nas Bracia z Częstochowy w 40 osób (podziękowania za wsparcie!) i na sektorze meldujemy się w +/- 180. Wieszamy 4 swoje flagi „Hooligans”, „1947” „Os. Piastów”, „FC Ujazd” oraz 2 płótna Przyjaciół z Rakowa.

W pierwszej połowie nasz doping nie stał na najwyższym poziomie. Lepiej było natomiast po przerwie, gdy prowadzony był z dachu sąsiedniej trybuny. W końcówce rozwieszamy dwa transparenty: „BO ON NAS BIŁ, BO NA NAS PLUŁ I NIE WPUSZCZAŁ NAS NA IMPREZY W OPOLU”, oraz „CHOCIAŻ W NIŻSZYCH LIGACH GRAMY, CHULIGAŃSKO PONAD WAMI” adresowane do dziewczyn z Opola. Do tego odpalono kilkadziesiąt rac, trochę strobo i innego piro. Co najważniejsze, piłkarze nie przegrali wywalczając tym samym punkt dający utrzymanie. Powrót w dobrych humorach, ale już z licznym towarzystwem smutnych milicjantów.

Po raz kolejny bardzo dobre zbiórki osiedlowe chłopaków z Pogorzelca (ponad 30 osób) i Piastów, w dobrych liczbach obecne też wszystkie FC: Ujazd, Solarnia, Leśnica i symbolicznie Pyskowice. Szacunek dla wszystkich obecnych. Teraz krótka przerwa, która wszyscy wiedzą jak najlepiej wykorzystać, ogarniamy się, robimy swoje na dzielnicach a od nowego sezonu wszyscy ruszamy na grubo.

WŁADCY OPOLSZCZYZNY

Chemik Kędzierzyn Koźle:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments