„To My Kibice” nr 1 (220) styczeń 2020

„TO MY KIBICE” NR 1 (220) – STYCZEŃ 2020

W NUMERZE:

26 fotoreportaży z następujących meczów:

Lech Poznań-Piast Gliwice
Korona Kielce-Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk-ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków
ŁKS Łódź-Cracovia
Wisła Płock-Lech Poznań
Arka Gdynia-Pogoń Szczecin
Wisła Kraków-Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze-Wisła Kraków
Lech Poznań-ŁKS Łódź
Cracovia-Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław-Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok-Lechia Gdańsk
Piast Gliwice-ŁKS Łódź
GKS Tychy-GKS Jastrzębie
Radomiak Radom-GKS Bełchatów
Chrobry Głogów-Miedź Legnica
GKS Bełchatów-Warta Poznań
GKS Katowice-Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów-GKS Katowice
Sparta Brodnica-Unia Gniewkowo
Górnik Łęczna-Legia Warszawa
Anwil Włocławek-AEK Ateny
Anwil Włocławek-Śląsk Wrocław
Iskra Kielce-Mieszkow Brześć
Czarni Radom-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

„To i Owo Pacanowo” oraz felieton „Kosy” zdominowane są przez wydarzenia związane z meczem Śląsk Wrocław-Legia Warszawa. Z racji akcji „Piwko wracaj szybko” zdaje się, że nieprędko zapomnimy o tym meczu będącym pięknym podsumowaniem 2019 roku.
Wywiad „TMK” zdominowała żółto-czerwono-niebieska Lechia Dzierżoniów w osobie „Skwarka”. Mnóstwo ciekawych opowieści, nieznanych dotąd szerzej faktów, ale i odpowiedzi na mocno niewygodne pytania. Jeśli chcecie wiedzieć, w jaki sposób zaczęło się fan clubowanie chorzowskiemu Ruchowi w Dzierżoniowie, albo dlaczego upadł słynny przed laty Legion Sudety – ten wywiad zaspokoi Waszą ciekawość.
Dział „Podzielone miasto” to wyczerpujące relacje dotyczące Tarnowa w wykonaniu Tarnovii oraz Unii. Szczególnie opis Jaskółek jest naszpikowany ciekawostkami.
Mazovia Mińsk Mazowiecki prezentuje swoją historię kibicowania w „Mniejszych ekipach”. Maza to jedna z ekip, która szturmem wdarła się na polską scenę małych ekip swoimi schludnymi i estetycznymi oprawami. Czy chłopaki podołają unieść wysoko podniesioną przez samych siebie poprzeczkę?
Wraz ze styczniowym numerem „TMK” pojawiły się trzy nowe rubryki. Pierwsza z nich to „Przedstawiamy fan cluby”, w której zaprezentowana została pokrótce historia fan clubu Pogoni Szczecin ze Stargardu. Różni się ta rubryka od „Wielkie ekipy i ich fan cluby” oraz „Podzielone miasto” tym, że pierwsza traktuje pobieżnie o wszystkich fan clubach danej ekipy, natomiast druga stanowi często o fan clubach z miast, gdzie toczy się rywalizacja, natomiast w polskich realiach większość fan clubów jest jednak zdominowana przez jedną konkretną ekipę. I historii takich właśnie fan clubów poświęcamy ten nowy dział.
Kolejna nowość to „Kibolska Łamigłówka”. Stworzyliśmy dla Was krzyżówkę z atrakcyjnymi nagrodami. Warto się trochę pomęczyć, bo pierwsze miejsce zdobywa gratisową roczną prenumeratę „TMK” oraz „TMK +”, natomiast drugie miejsce cieszyć się będzie gratisową roczną prenumeratą „TMK”.
Ostatnia z nowości – bardziej dla ducha. „Odchamiacz” to miejsce, które będzie nas ubogacało. Zaserwowany poemat wsparty komiksowym rysunkiem w zamierzeniu powinien stanowić chwilę refleksji i spojrzenia z dystansu na to, co sami tworzymy w ruchu kibicowskim.

[art5]

 

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”
– „To i owo Pacanowo”
– „Old School” – Stal Gorzyce, Elana Toruń, Najmniejsi

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, konkursy – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments