Zapowiedź 63 numeru TMK+ 25 marca 2019

Już za 2-3 dni do salonów Empik wjeżdża wiosenne wydanie kwartalnika „To My Kibice Plus”! Obszerne autorskie reportaże, wywiady oraz inne artykuły – wszystko to wypełnia łamy 63. numeru magazynu. Sprawdź pełną zapowiedź:

 

Trzon tego numeru Plusa tworzą obszerne i nigdzie indziej nie publikowane reportaże z następujących meczów:

Slovan Bratysława – Spartak Trnava (otwarcie nowego stadionu Slovana)
Crvena Zvezda – Partizan (przedziwne derby Belgradu z aż trzema osobnymi sektorami gości!)
Dynamo Kijów – Olympiakos Pireus (mecz z podtekstami w 1/16 Ligi Europy)
FC Zlin – 1. FC Slovacko (ciekawe derby na czeskiej ziemi)
FC Zurich – SSC Napoli (mała inwazja Włochów na Szwajcarię w Lidze Europy)
NK Rijeka – Istra Pula (relacja fanów Sandecji Nowy Sącz)
Betis Sevilla – Sevilla FC (jedne z najciekawszych derbów na Półwyspie Iberyjskim)
HC`05 Bańska Bystrzyca – HMK Zvolen (hojekowe słowackie „winter clasico”, czyli derby, nietypowo rozegrane na stadionie piłkarskim!).

 

  • Mocnym punktem numeru jest wywiad z kibicem Steauy Bukareszt z grupy Vacarm. Jest to grupa, która kilkanaście lat temu spowodowała rozłam wśród kiboli Steauy i z biegiem lat przeciągnęła na swoją stronę większość młyna? Dlaczego tak się stało i jakich zasad bronili Vacarm? Dowiesz się z lektury tego przeprowadzonego na żywo wywiadu, który poprzedza też obszerny artykuł przybliżający ruch kibicowski na meczach Steauy Bukareszt.
  • W numerze znajdziesz też dwa inne wywiady, z mniejszymi, ale ciekawymi ekipkami – Gablonz Juniors (FK Jablonec/Czechy, układowicze Karkonoszy Jelenia Góra) oraz Alcohol Boys (Rudar Prijedor/Serbowie z Bośni i Hercegowiny).
  • Po raz drugi na łamach „Plusa” gości „Zagraniczny flash”! Obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy na pewno przypadnie Wam do gustu!
  • „Cagliari Ultras” to historia ruchu kibicowskiego w największym mieście Sardynii.
  • „Czechy pod lupą TMK” czyli wszystko, co ciekawego dzieje się w ruchu kibicowskim za południową granicą, wraz z kompletem liczb wyjazdowych i fotek z najlepszych meczów.

„TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa)!