Zapowiedź 59 numeru TMK+ 29 marca 2018

Tuż po Świętach Wielkanocnych do salonów prasowych trafi zimowe wydanie kwartalnika „To My Kibice Plus”. Obszerne autorskie reportaże pełne unikatowych fotek, ciekawe artykuły i wywiad – wszystko to wypełnia łamy 59 numeru magazynu. Czytajcie zapowiedź:

  • Głównym tematem numeru jest MAROKO i jego scena kibicowska. Egzotyczny kraj z bardzo prężnie rozwiniętą sceną ultras, niesamowitymi oprawami i dopingiem. Jednak Maroko to nie tylko świetna atmosfera i pełne młyny. To także grupy działające w typowo włoskim, oldschoolowym stylu – swoisty powrót do korzeni ruchu. To również derbowa rywalizacja w Casablance, chaotyczne awantury wybuchające nagle jak iskra, wewnętrzne konflikty z przypadkami śmiertelnymi w tle, jak również mocna skala represji antykibicowskich.
  • Oprócz artykułu zawierającego rys historyczny marokańskiej sceny kibicowskiej i wykaz tamtejszych ekip od I, przez II, aż po niższe ligi, w numerze znajdziecie także dwa nasze reportaże redakcyjne: Kawkab Marrakesz-Hassania Agadir, FAR Rabat-Ittihad Tanger (awantura na bieżni), Casablanka nocą oraz reportaże od naszych czytelników – Oko na Maroko, Wydad Casablanka-TP Mazembe i Kawkab Marrakesz-Raja Casablanca (awantura na trybunach).
  • We wiosennym wydaniu „Plusa” znajdziecie wywiad z „Green Dragons” – fanatykami Olimpiji Ljubljana, ekipą ze stolicy Słowenii. Opowiedzieli nam o początkach swojej grupy i latach panowania na krajowej scenie, ciężkim okresie upadku klubu, kondycji słoweńskiej sceny kibicowskiej, zgodzie z Olimpią Warszawa, odwiecznej rywalizacji z Mariborem, a także najnowszej kosie w europejskich pucharach z Żyliną i Góralem Żywiec. Ten bardzo ciekawy wywiad ubarwiają rewelacyjne, klimatyczne fotki.
  • „Przypadki z włoskiego buta” to obszerny artykuł poświęcony charakterystyce włoskiej sceny kibicowskiej i ubarwiony konkretnymi fotami.
  • „Stadionowa przemoc w Europie” jest zbiorem co bardziej pamiętnych wydarzeń ze „świata bitego sportu” w poszczególnych krajach. Czyli przedstawiamy przekrój chuligańskich klimatów Starego Kontynentu.

Ponadto w numerze reportaże z następujących meczów:
Benfica Lizbona-Sporting Lizbona
Real Oviedo-Sporting Gijon
Lokomotive Lipsk-Chemie Lipsk
Rapid Wiedeń-Austria Wiedeń
Brazylijski jubileusz
Chile 2017

68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).