Zapowiedź 198 numeru TMK 7 marca 2018

9 marca ukaże się najnowszy numer miesięcznika „To My Kibice!”. Zapraszamy do sprawdzenia zawartości 198. wydania magazynu!

 

Reportaże z następujących meczów i turniejów:
Legia Warszawa-Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław-Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok-Cracovia
Lech Poznań-Pogoń Szczecin
Arka Gdynia-Lech Poznań
Turniej kibiców „Sektor Niebo” w Ostrowie Wlkp.

 

  • Przed Mundialem 2018 – Poznajmy gospodarzy! – mini-przewodnik kibicowski dla tych z Was, którzy wybierają się na Mistrzostwa Świata do Rosji. Krótko przedstawiamy Wam te miasta, w których zagra reprezentacja Polski. W tym numerze prezentujemy bardzo ciekawe miasto, jakim jest Wołgograd.
  • W dziale historycznym prezentujemy przede wszystkim obszerną historię kibiców GKS Katowice! Na 20 stronach spisane dzieje ekipy GieKSiarzy, wraz z klimatycznymi, archiwalnymi fotkami.
  • Ponadto przypominamy gorące łódzkie derby ŁKS-Widzew `05/06 z niepublikowanymi przez nas wcześniej zdjęciami i aż trzema szczegółowymi relacjami.
  • Dział publicystyczny tym razem tworzą trzy felietony „Kibolski Monolit”, „Pseudobinesmeni”, „Uzewnętrznianie cech wszelakich” oraz stała rubryka „To i owo Pacanowo”.
  • Polecamy także podsumowania rundy jesiennej 2017/2018 w wykonaniu fanatyków Stali Rzeszów, GKS Bełchatów, Wisły Sandomierz i AZS Podlasie Biała Podlaska.
  • „Triada Kresom” to relacja z charytatywnego wyjazdu kibiców Arki, Lecha i Cracovii, z pomocą dla Polaków mieszkających w Bukowinie, na terenie Rumunii.
  • W rubryce „Recenzje” prezentujemy film kibicowski „Zg80” i album fotograficzny „Football Passion Buenos Aires”.

 

Ponadto w numerze stałe pozycje:
„To & owo na bojowo”
galeria zdjęć

Aż 84 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, w cenie 8,90 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).