„To My Kibice” nr 7 (226) wrzesień 2020 31 sierpnia 2020

„TO MY KIBICE” NR 7 (226) – WRZESIEŃ 2020

W NUMERZE:

Reportaże z 19 meczów:
Cracovia-Lechia Gdańsk
Legia Warszawa-Śląsk Wrocław
Lech Poznań-Legia Warszawa
Legia Warszawa-Cracovia
Lech Poznań-Jagiellonia Białystok
GKS Jastrzębie-KS Nieciecza
Podbeskidzie Bielsko-Biała-Chrobry Głogów
Warta Poznań-Radomiak Radom
Widzew Łódź-Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg-Wisłoka Dębica
Zawisza Bydgoszcz-Chemik Bydgoszcz
Gryf Kamień Pomorski-Rega-Merida Trzebiatów
Góral Żywiec-Koszarawa Żywiec
Energetyk Gryfino-Iskierka Szczecin
Zgoda Malec-Hejnał Kęty
Stal Sanok-Karpaty Krosno
Wieczysta Kraków-Podhale Nowy Targ
GKS Jaraczewo-Jarota II Witaszyce
Falubaz Zielona Góra-Stal Gorzów Wlkp.

Kontynuujemy cykl prezentujący „Wymarłe ekipy”. Tym razem, wedle podziału położenia geograficznego, wypadło województwo pomorskie. Przeczytajcie o ekipach, które już nie działają na scenie, a nazwy wielu z nich z pewnością nie są dla kibicowskiej Polski anonimowe.

Wywiadem numeru jest rozmowa z „Frytkiem” ze Stomilu Olsztyn. Dawno nie było wywiadu w „TMK” z tak barwnymi i dokładnymi opisami awantur. „Frytek” dał z siebie więcej, aniżeli można było sobie wyobrazić – i kto by pomyślał, że taki wywiad dała ekipa, która dwie dekady temu skrupulatnie dbała o całkowitą… niemedialność.

W rubryce „Przedstawiamy fan cluby” historię swojego fc przedstawili kibice Ruchu Chorzów z Radlina. Warto przeczytać, choćby po to, by dowiedzieć się, że grafy, to wcale nie wymysł dzisiejszych czasów – w Radlinie o mury dbano już przed wojną!

Dział „Graffiti” dedykujemy tym razem pracom kibiców Górnika Łęczna.
Część „Recenzje” poświęcona została nowej książce wydanej przez kibiców Gwardii Koszalin – „Honorem naszym jest wierność”. Nietypowy styl wydawnictwa został szczegółowo przedstawiony i tylko żałować można, że pozycja ta nie jest szerzej dostępna w księgarniach.

 

 

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „Old School” – Górnik Wałbrzych, Kotwica Kołobrzeg i Najmniejsi
– „Odchamiacz”

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony – wszystko to w cenie 9,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

Wraz z tym numerem „TMK” wracamy do comiesięcznego trybu wydawania magazynu. Tym samym następny numer „TMK” ukaże się w październiku!