Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa 03.11.2018

Kibice Świtu na mecz z warszawską Polonią wystawili ponad 160-osobowy młyn, tego dni amogli liczyć na solidne wsparcie (40 osób) MKS-u Ciechanów, 11 kibiców Bugu Wyszków oraz pojedyncze osoby z zaprzyjaźnionych miast jak Sulejówek, Otwock, Warka czy Elbląg. Podczas spotkania gospodarze zaprezentowali oprawę „Kanada”, do które odpalili różną pirotechnikę. Na sektorze gości pojawiło się 67 kibiców Polonii Warszawa.

 

Relacja kibiców Świtu:

Na sektorze 160-170 osób (w tym 40 MKS Ciechanów, 11 Bug Wyszków oraz pojedyncze osoby z zaprzyjaźnionych miast jak Sulejówek, Otwock, Warka czy Elbląg wszystkim wspierającym dziękujemy) i 3 flagi (w tym 1 MKSu Ciechanów).

Prezentujemy sektorówkę z podrasowaną naszymi barwami flagą Kanady plus transparent Nowodworska Kanada. W naszych kręgach Kanada kojarzy się z chaosem, kotłem, bałaganem itp. stąd dodatkowo wszelka świecąca pirotechnika: stroboskopy, ognie wrocławskie, świece dymne.

Doping podobnie jak u gości (60 osób z 1 flagą i 1 racą) różny i z przerwami w przeciągu całego meczu.

 

Ultras Enigma:

Do podwarszawskiej mieściny udajemy się podmiejskim pociągiem w 67 osób. Liczba ta nie jest satysfakcjonująca, jednak wyjazdy na Świt nie wywołują w naszych szeregach żadnych emocji. Dla okolicznych wiosek mecz z nami to najważniejsze wydarzenie w roku zaraz po odpuście w rodzinnej parafii, a młoda wiara z Ciechanowa wzbudza bardziej politowanie i nie zmienią tego ich groźne miny czy chuligańskie ciuchy.

Po jednej z bramek w starym stylu odpalona została spontanicznie raca. Piłkarze wygrywają pewnie 3 do 0 co pozwala nam w wyśmienitym humorze opuścić nowodworską mieścinę z okrzykiem „trójka do zera Polonia trafiła frajera” 

 

Trójka do zera – POLONIA ŻEGNA FRAJERA

Opublikowany przez Ultras Enigma Sobota, 3 listopada 2018

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments